Vyberte si nemocnicu

Pre kompletnú ponuku služieb Svet zdravia si, prosím, vyberte zo zoznamu nemocníc.

ODDELENIA A LEKÁRI

V prípade, že sa neviete rozhodnúť pri výbere Svet zdravia nemocnice a hľadáte konkrétne oddelenie alebo lekára, vyberte si z našej ponuky oddelení všetkých Svet zdravia zariadení. V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

O ZDRAVÍ

Obnova kvetinových záhonov pri nemocnici Svidník

Zamestnanci nemocnice Svidník a dobrovoľníci Krajšieho dňa zo Spojenej školy internátnej vo Svidníku, spojili svoje sily a spoločne prispeli k obnove kvetinových záhonov pred vstupom do lôžkovej a ambulantnej časti, k vyčisteniu fontány, ktorá mohla byť po ukončení prác opätovne spustená.

VIAC...

Dva kopčeky osvieženia pre zamestnancov nemocnice Žiar nad Hronom

Nemocnica Svet zdravia, a.s. v Žiari nad Hronom zabezpečila pre zamestnancov chutné osvieženie v podobe zmrzliny.

VIAC...

Oslava 70. výročia zdravotníctva vo Vranove nad Topľou

História zdravotníctva vo Vranove nad Topľou siaha do roku 1952, kedy v meste vznikol Okresný ústav národného zdravia. S rozvojom zdravotnej starostlivosti pre Vranovčanov úzko súvisí aj budovanie nemocnice, ktorej prvé oddelenia boli uvedené do prevádzky niekoľko rokov neskôr. Dnes je nemocnica už 10 rokov pevnou súčasťou siete ProCare a Svet zdravia a pracuje v nej 550 zamestnancov, ktorí sa profesionálne a s láskou starajú o všetkých pacientov. Pri príležitosti oslavy 70. výročia vranovského zdravotníctva nemocnica ocenila 5 bývalých riaditeľov a 29 súčasných zamestnancov, ktorí sú jej verní už niekoľko desiatok rokov.

VIAC...