BENEFITY

 • Komplexná starostlivosť

  Tím onkológov, ktorí spolupracujú s chirurgami a rádiológmi pri diagnostike a liečbe a poskytujú komplexnú liečebnú a ošetrovateľskú starostlivosť.

 • Dlhoročné skúsenosti

  Oddelenie vzniklo v roku 1996 s cieľom zabezpečiť dostupnú onkologickú starostlivosť pacientom trebišovského regiónu pri neustále sa zvyšujúcom počte zhubných nádorov.

 • Vysoký štandard izieb

  Oddelenie má 11 kompletne vybavených izieb, z toho 4 jednolôžkové. Každá izba má televízny prijímač, väčšina izieb vlastné sociálne zariadenie.  Samozrejmosťou je príjemná jedáleň s chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

 • Komunitná miestnosť

  Pod vedením odborného personálu komunitnú miestnosť využívajú  na spoločné pravidelné stretnutia a zdieľanie skúseností aj stomici, či Amazonky – pacientky, ktoré si vymieňajú svoje skúsenosti v súvislosti s bojom s rakovinou prsníka.

SLUŽBY

 • Onkologické oddelenie

  Personál onkologického oddelenia má dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o onkologických pacientov. Poskytuje komplexnú špecializovanú liečebnú a ošetrovateľskú starostlivosť.

  Viac...
 • Liečebné možnosti

  Poskytujeme komplexnú onkologickú liečbu solídnych nádorov a lymfómov zahrňujúcu: chemoterapiu, kontinuálnu 24-hodinovú liečbu …

  Viac...
 • Onkologické ambulancie

  Na ambulancii ambulantnej chemoterapie je pacientom aplikovaná komplexná onkologická liečba solídnych nádorov a  lymfómov zahrňujúca chemoterapiu, biologickú a hormonálnu liečbu, bez potreby hospitalizácie, pod dohľadom kvalifikovaného personálu.

  Viac...

STARÁ SA O VÁS TÍM ODBORNÍKOV

 • MUDr. Bibiana Béreš Žiarna
  Primár

  Patrí do onkologického tímu od roku 1997, ukončila Lekársku fakultu UPJŠ Košice. Získala špecializáciu z vnútorného lekárstva a klinickej onkológie. Od roku 2005 pôsobí aj na vysunutej onkologickej ambulancii v Kráľovskom Chlmci.

  Viac...
 • MUDr. Bibiana Brezinová
  Lekár

  Pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1996. Ukončila Lekársku fakultu UPJŠ Košice. Má špecializáciu z vnútorného lekárstva a klinickej onkológie.

  Viac...
 • MUDr. Beáta Lénártová
  Lekár

  Absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach, od roku 2018 je členom tímu lekárov na onkologickom oddelení. Je zaradená v špecializačnom programe klinická onkológia.

  Viac...
 • MUDr. Renáta Kissová
  Lekár

  Absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 2017. Je zaradená v špecializačnom programe klinická onkológia.

  Viac...
 • PhDr. Alena Storošková
  Vedúca sestra

  Ukončila magisterské štúdium v odbore ošetrovateľstvo na Trnavskej univerzite v Trnave v roku 2011. Od roku 2016 patrí do onkologického tímu trebišovskej nemocnice.

  Viac...
 • MUDr. Martin Michaľanský
  Lekár

  Ukončil Lekársku fakultu UPJŠ Košice v roku 2011. Odvtedy patrí k tímu onkológov v Trebišove, od roku 2018 má špecializáciu v klinickej onkológii.

  Viac...
 • MUDr. Peter Jarušinský
  Lekár

  Ukončil Lekársku fakultu UPJŠ Košice v roku 2010. Od roku 2018 má špecializáciu v odbore klinická onkológia.

  Viac...

Poďakovania

 • Vážený pán riaditeľ.
  Dovoľte mi, aby som sa Vám predstavila – volám sa Antonína Džupinová a žijem v obci Hraň.
  Aj ja, ako mnoho iných ľudí som donedávna prežívala svoj bežný život naplnený radosťami, ale aj tými horšími, ťažšími udalosťami. Môj život nikdy nebol ľahký ani jednoduchý, ale neúnosne sa mi skomplikoval, keď mi po náročných vyšetreniach a operáciách diagnostikovali onkologické ochorenie. Mnohí ľudia v takomto prípade padnú psychicky i fyzicky až na samé dno hľadajúc východisko, aby mohli prežiť ešte aký -taký čas so svojou rodinou. Veľmi ťažko je to dokázať bez pomocnej ruky niekoho, kto sa na Vás bude pozerať nezištne, odborne a s úctou. Tak to bolo a stále je aj v mojom prípade.
  Takýchto ľudí som stretla tu u Vás na onkologickom oddelení. Počnúc pani primárkou, cez tím lekárov, sestier na čele s vrchnou sestrou, ošetrovateľov, sanitárov i upratovačky.
  Každý z nich je ochotný podať svoju ruku a pozdvihnúť padajúceho, či už milým slovom, bežnou prácou i svojou odbornosťou, aby nám, svojím pacientom neustále uľahčovali veru nie ľahké postavenie.
  Touto cestou Vás chcem pán riaditeľ veľmi pekne poprosiť, aby ste aj Vy tlmočili moje poďakovanie celému tímu zamestnancov onkologického oddelenia za ich obetavosť, pretože pracovať s nami, onkologickými pacientmi je skutočne nielen práca, ale veľká obeta. Za ich úprimné a milé slová, zato, že do poslednej chvíle nevzdávajú boj s našou chorobou a dokážu nás povzbudzovať k trpezlivosti, pokore a k „boju“ s tou zákernou chorobu, dávajú nám novú nádej na krajší a pokojnejší zajtrajšok.
  Úprimná vďaka za takýchto ľudí. Buďte na nich hrdý.

  S pozdravom a poďakovaním, Antonína Džupinová

 • Prvú skúsenosť s onkologickým oddelením v Trebišove som mala ako rodinný príslušník, keďže sa tu liečil môj otec. Už vtedy sme boli spokojní s prístupom personálu. Keď som ochorela ja sama, tak som nemala nad čím uvažovať, rozhodla som sa rovnako pre liečbu v trebišovskej nemocnici.  Rada by som povedala, že som bolo spokojná s prístupom lekárov, sestier, aj ostatného zdravotníckeho personálu. Myslím, že som dostala maximálnu možnú liečbu.

  Jana Zambová, Trebišov
  Pacientka, členka Amazoniek

 • Som členkou Amazoniek. Amazonky – to je občianske združenie, ktoré zastrešuje onkologické pacientky s ochorením prsníka. V rámci východného Slovenska sa pravidelne stretávame a sme radi, že na naše stretnutia môžeme využívať komunitnú miestnosť na onkológii v Trebišove. Keďže prechádzame náročným obdobím, tieto stretnutia nám veľmi pomáhajú – radíme si navzájom, podporujeme sa.

  Jana Hižnayová, Prešov
  Pacientka, členka Amazoniek

 • Personál na onkológii v trebišovskej nemocnici je veľmi vľúdny, ústretový, príjemný. Nemôžem povedať jedno zlé slovo. Určite aj týmto pomáhajú pacientom, aby prekonali ťažkosti, s ktorými sa tu stretávame.

  Ivan Beňo, Kráľovský Chlmec

 • Som opakovane hospitalizovaná na onkológii v Trebišove. Mám iba príjemné skúsenosti s personálom tohto oddelenia. Skutočne sa tu cítim ako doma. Najviac však obdivujem pána primára, ktorý každé ráno, keď príde do práce, prejde ešte pred vizitou všetky izby, porozpráva sa krátko s každým pacientom. Pôsobí to na nás veľmi pozitívne. Vážim si to.

  Helena Čelovská, Veľké Ozorovce

 • Chcem sa srdečne poďakovať za starostlivosť o moju mamu, ktorá na onkologickom oddelení ležala počas šiestich cyklov chemoterapie. Chceme poďakovať primárovi, všetkým lekárom, sestrám, asistentom, za ľudský, milý a pritom vysoko profesionálny prístup. Či už počas hospitalizácie alebo počas kontrol. Uvedomujem si, že práca s ťažko a často nevyliečiteľne chorými pacientmi so sebou prináša veľký stres, vyžaduje si veľkú dávku vnútornej sily a pozitívneho naladenia. Prajem Vám zo srdca len to najlepšie, hlavne veľa zdravia, ktoré je také vzácne.

  Anna Hisemová

Na stiahnutie

Kontakty

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.
SNP 1079/76, 075 01 Trebišov

+421 (0) 56/ 671 8693

Oddelenie sa nachádza v areáli nemocnice na 1.poschodí Onkologicko – pľúcneho pavilónu (pavilón E).

 

NÁVŠTEVNÉ HODINY

Pondelok 14:00 – 16:00
Utorok 14:00 – 16:00
Streda 14:00 – 16:00
Štvrtok 14:00 – 16:00
Piatok 14:00 – 16:00
Sobota 14:00 – 16:00
Nedeľa 14:00 – 16:00

 

Napíšte nám

Max. file size: 32 MB.
(Required)