Onkológia Trebišov

Oddelenie poskytuje komplexnú onkologickú liečbu solídnych nádorov a lymfómov

 
 

BENEFITY

 • Komplexná starostlivosť

  Tím onkológov, ktorí spolupracujú s chirurgami a rádiológmi pri diagnostike a liečbe a poskytujú komplexnú liečebnú a ošetrovateľskú starostlivosť.

 • Dlhoročné skúsenosti

  Oddelenie vzniklo v roku 1996 s cieľom zabezpečiť dostupnú onkologickú starostlivosť pacientom trebišovského regiónu pri neustále sa zvyšujúcom počte zhubných nádorov.

 • Vysoký štandard izieb

  Oddelenie má 11 kompletne vybavených izieb, z toho 4 jednolôžkové. Každá izba má televízny prijímač, väčšina izieb vlastné sociálne zariadenie.  Samozrejmosťou je príjemná jedáleň s chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.

 • Komunitná miestnosť

  Pod vedením odborného personálu komunitnú miestnosť využívajú  na spoločné pravidelné stretnutia a zdieľanie skúseností aj stomici, či Amazonky – pacientky, ktoré si vymieňajú svoje skúsenosti v súvislosti s bojom s rakovinou prsníka.

SLUŽBY

 • Onkologické oddelenie

  Personál onkologického oddelenia má dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o onkologických pacientov. Poskytuje komplexnú špecializovanú liečebnú a ošetrovateľskú starostlivosť.

  Viac...
 • Liečebné možnosti

  Poskytujeme komplexnú onkologickú liečbu solídnych nádorov a lymfómov zahrňujúcu: chemoterapiu, kontinuálnu 24-hodinovú liečbu …

  Viac...
 • Onkologické ambulancie

  Na ambulancii ambulantnej chemoterapie je pacientom aplikovaná komplexná onkologická liečba solídnych nádorov a  lymfómov zahrňujúca chemoterapiu, biologickú a hormonálnu liečbu, bez potreby hospitalizácie, pod dohľadom kvalifikovaného personálu.

  Viac...

STARÁ SA O VÁS TÍM ODBORNÍKOV

 • MUDr. Bibiana Béreš Žiarna
  Primár

  Patrí do onkologického tímu od roku 1997, ukončila Lekársku fakultu UPJŠ Košice. Získala špecializáciu z vnútorného lekárstva a klinickej onkológie. Od roku 2005 pôsobí aj na vysunutej onkologickej ambulancii v Kráľovskom Chlmci.

  Viac...
 • MUDr. Bibiana Brezinová
  Lekár

  Pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1996. Ukončila Lekársku fakultu UPJŠ Košice. Má špecializáciu z vnútorného lekárstva a klinickej onkológie.

  Viac...
 • MUDr. Beáta Demjénová
  Lekár

  Absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach, od roku 2018 je členom tímu lekárov na onkologickom oddelení. Je zaradená v špecializačnom programe klinická onkológia.

  Viac...
 • MUDr. Renáta Kissová
  Lekár

  Absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 2017. Je zaradená v špecializačnom programe klinická onkológia.

  Viac...
 • Mgr. Alena Storošková
  Vedúca sestra

  Ukončila magisterské štúdium v odbore ošetrovateľstvo na Trnavskej univerzite v Trnave v roku 2011. Od roku 2016 patrí do onkologického tímu trebišovskej nemocnice.

  Viac...
 • MUDr. Martin Michaľanský
  Lekár

  Ukončil Lekársku fakultu UPJŠ Košice v roku 2011. Odvtedy patrí k tímu onkológov v Trebišove, od roku 2018 má špecializáciu v klinickej onkológii.

  Viac...
 • MUDr. Peter Jarušinský
  Lekár

  Ukončil Lekársku fakultu UPJŠ Košice v roku 2010. Od roku 2018 má špecializáciu v odbore klinická onkológia.

  Viac...
 • MUDr. Lenka Molnárová

  lekár

  Viac...

Poďakovania

 • Prvú skúsenosť s onkologickým oddelením v Trebišove som mala ako rodinný príslušník, keďže sa tu liečil môj otec. Už vtedy sme boli spokojní s prístupom personálu. Keď som ochorela ja sama, tak som nemala nad čím uvažovať, rozhodla som sa rovnako pre liečbu v trebišovskej nemocnici.  Rada by som povedala, že som bolo spokojná s prístupom lekárov, sestier, aj ostatného zdravotníckeho personálu. Myslím, že som dostala maximálnu možnú liečbu.

  Jana Zambová, Trebišov
  Pacientka, členka Amazoniek

 • Som členkou Amazoniek. Amazonky – to je občianske združenie, ktoré zastrešuje onkologické pacientky s ochorením prsníka. V rámci východného Slovenska sa pravidelne stretávame a sme radi, že na naše stretnutia môžeme využívať komunitnú miestnosť na onkológii v Trebišove. Keďže prechádzame náročným obdobím, tieto stretnutia nám veľmi pomáhajú – radíme si navzájom, podporujeme sa.

  Jana Hižnayová, Prešov
  Pacientka, členka Amazoniek

 • Personál na onkológii v trebišovskej nemocnici je veľmi vľúdny, ústretový, príjemný. Nemôžem povedať jedno zlé slovo. Určite aj týmto pomáhajú pacientom, aby prekonali ťažkosti, s ktorými sa tu stretávame.

  Ivan Beňo, Kráľovský Chlmec

 • Som opakovane hospitalizovaná na onkológii v Trebišove. Mám iba príjemné skúsenosti s personálom tohto oddelenia. Skutočne sa tu cítim ako doma. Najviac však obdivujem pána primára, ktorý každé ráno, keď príde do práce, prejde ešte pred vizitou všetky izby, porozpráva sa krátko s každým pacientom. Pôsobí to na nás veľmi pozitívne. Vážim si to.

  Helena Čelovská, Veľké Ozorovce

 • Chcem sa srdečne poďakovať za starostlivosť o moju mamu, ktorá na onkologickom oddelení ležala počas šiestich cyklov chemoterapie. Chceme poďakovať primárovi, všetkým lekárom, sestrám, asistentom, za ľudský, milý a pritom vysoko profesionálny prístup. Či už počas hospitalizácie alebo počas kontrol. Uvedomujem si, že práca s ťažko a často nevyliečiteľne chorými pacientmi so sebou prináša veľký stres, vyžaduje si veľkú dávku vnútornej sily a pozitívneho naladenia. Prajem Vám zo srdca len to najlepšie, hlavne veľa zdravia, ktoré je také vzácne.

  Anna Hisemová

Na stiahnutie

Kontakty

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.
SNP 1079/76, 075 01 Trebišov

+421 (0) 56 66 60 565

Oddelenie sa nachádza v areáli nemocnice na 1.poschodí Onkologicko – pľúcneho pavilónu (pavilón E).

 

NÁVŠTEVNÉ HODINY

Pondelok 14:00 – 16:00
Utorok 14:00 – 16:00
Streda 14:00 – 16:00
Štvrtok 14:00 – 16:00
Piatok 14:00 – 16:00
Sobota 14:00 – 16:00
Nedeľa 14:00 – 16:00

 

Napíšte nám

Max. file size: 32 MB.
(Required)