NEMOCNICA

Partizánske

ČLEN SIETE NEMOCNÍC SVET ZDRAVIA

Nemocnica s poliklinikou je poskytovateľom liečebno-preventívnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov zo spádovej oblasti Partizánske a okolie. Zariadenie zabezpečuje komplexné služby v rámci 9 oddelení a 15 je špecializovaných ambulancií v novo zrekonštruovaných priestoroch.

VAŠE 2 % POMÔŽU VIAC AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM. Podporte aj tento rok vašu nemocnicu alebo polikliniku. Viac info

Dôležité oznamy

Na základe rozhodnutia MZ SR oznamujeme, že od 25. 6. 2021 je činnosť AG MOM (antigénové testovanie) v našom zariadení ukončená.

PCR MOM zostáva pokračovať naďalej v nezmenenom režime, a to v pondelok, stredu a piatok od 7:00 do 10:00. PCR odbery vykonávame iba na základe predchádzajúceho objednania.


Pacienti majú vstup do nemocnice povolený len s respirátorom


VAKCINAČNÉ CENTRUM

Vážení pacienti, chceme Vás touto cestou informovať, že v našej nemocnici je zriadené Vakcinačné centrum, ktoré sa nachádza v priestoroch UPS ambulancie (pohotovosť).

Vakcinácia prebieha v súlade so stratégiou MZSR, aktuálne platná vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky 96/2021 Z.z. upravuje kritériá určovania poradia očkovania osôb proti ochoreniu COVID-19.

Na očkovanie je potrebné prihlásiť sa prostredníctvom národného portálu https://korona.gov.sk/

Nemocnica nemá možnosť vstupovať do objednávkového systému NCZI, a preto registráciu na očkovanie, ale aj všetky zmeny ohľadom termínu očkovania je potrebné vykonávať prostredníctvom portálu https://korona.gov.sk/


NÁHRADNÍCI NA VAKCINÁCIU

Aktuálne platná vyhláška Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky 96/2021 Z.z. upravuje informácie o oprávnených skupinách na očkovanie a o náhradníkoch na očkovanie, kde si môžete skontrolovať, či máte nárok na zaradenie do zoznamu náhradníkov.

Osoby, ktoré majú nárok na zaradenie do zoznamu náhradníkov, sa môžu prihlásiť prioritne cez online formulár alebo prostredníctvom e-mailu: nahradnik.pe@svetzdravia.com.

Pre objednanie e-mailom je nutné v texte zadať meno, priezvisko a telefónne číslo náhradníka.

Akonáhle sa kapacita očkovacieho centra v daný deň naplní a ak sa na očkovanie v konkrétny deň nedostavia všetky osoby, ktoré sú objednané prostredníctvom centrálneho objednávkového systému, budeme prednostne kontaktovať osoby práve zo zoznamu náhradníkov. Oprávnenosť zaradenia do kategórie náhradníkov musí byť preukázateľne zdokladovaná na vakcinačnom mieste.


Odberové miesto pre testovanie pacientov na COVID-19

Pred nemocnicou Partizánske je v spolupráci so súkromnými laboratóriami Alpha medical zriadené mobilné odberové miesto pre testovanie pacientov na COVID-19. Zdravotníci nemocnice realizujú výtery z hrdla a nosa indikovaným pacientom, ktorých na otestovanie určí RÚVZ, a tiež samoplatcom.

Testovanie prebieha každý pondelok, stredu a piatok od 7.00 h do 10.00 h. a pre samoplatcov od 07:00 h do 07:30 h.

Samoplatcovia sa musia objednať na otestovanie vopred cez stránku www.lab.online. Denné kapacity sú obmedzené a prioritou je testovanie pre RÚVZ. Samoplatcovia sa teda môžu objednať na otestovanie až po rezervácii termínov pre indikovaných pacientov určených RÚVZ v danom dni.

V spolupráci s NCZI testuje cez mobilnú aplikáciu tiež pacientov s COVID-19-PASS.


ANTIGÉNOVÝ TEST COVID-19

Vážení pacienti, dovoľujeme si Vás informovať, že od 1. 3. 2021 môžu antigénové testovanie na ochorenie COVID-19 absolvovať iba objednaní pacienti.

Objednať sa môžete na stránke https://korona.gov.sk

Odbery sa vykonávajú pondelok až sobota, v čase od 08:00 – 16:00 hod. Obedňajšia prestávka je od 12:00 – 12:30 hod.


V nemocnici Partizánske nie sú povolené návštevy na oddeleniach.


COVID oddelenie partizánskej nemocnice sa nachádza v budove bloku C na prvom a druhom poschodí, v priestoroch doterajšieho oddelenia dlhodobo chorých a neurologického oddelenia. Nemocnica pre tento účel reprofilizovala 50 lôžok.


INFORMÁCIE O UMIESTNENÍ HOSPITALIZOVANÝCH PACIENTOV VÁM POSKYTNEME NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 038/ 74 73 220 V ČASE OD 07:00-14:30 HOD.


Informácia o zmene poskytovaných služieb.

Viac...


Spoločné vyhľadávanie Nemocnica Partizánske

Poďakovania

  • Pani Húsková napísala: „Chcem sa poďakovať vedeniu nemocnice, že na oddelení som stretla naozaj milých, citlivých ľudí, ktorí sa nám s dcérkou snažili pomôcť. Okrem výbornej starostlivosti som, na oddelení, zažila ľudský prístup, povzbudivé slová a samozrejme odborné znalosti, ktoré nám pomohli k uzdraveniu. Chcem poďakovať pani doktorke Cimermanovej, pani primárke Hudecovej a nemôžem zabudnúť na úžasný prístup sestričiek, ktoré sa nám snažili pomôcť nie len profesionálne ale aj ľudsky.

Kontakt

Nemocnica na okraji mesta, n.o.
Ul. Nová nemocnica 511
958 01 Partizánske

IČO: 45 736 316
DIČ: 2023754832
IČ DPH: SK7020000669

Asistentka riaditeľa
Ľubica Valková
tel.: + 421 38/7473 120
e-mail: lubica.valkova@svetzdravia.com

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.

Aktuality

Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

VIAC...

Už druhé dvojičky tento rok v partizánskej nemocnici

Dňa 5. 2. 2021 sa v našej nemocnici v Partizánskom narodili dvojičky mladej prvorodičke Bc. Zuzke Rybanskej.

VIAC...

Na očkovanie v nemocniciach Svet zdravia sa môžu určené skupiny prihlásiť online

Na termín očkovania proti ochoreniu COVID-19 v Nemocniciach Svet zdravia sa môžu určené skupiny ľudí prihlásiť online prostredníctvom národného portálu www.korona.gov.sk.

VIAC...

Všetky nemocnice
Voľné pracovné pozície