Nemocnica Partizánske
NEMOCNICA

Partizánske

ČLEN SIETE NEMOCNÍC SVET ZDRAVIA

Nemocnica s poliklinikou je poskytovateľom liečebno-preventívnej zdravotnej starostlivosti pre pacientov zo spádovej oblasti Partizánske a okolie. Zariadenie zabezpečuje komplexné služby v rámci 9 oddelení a 15 je špecializovaných ambulancií v novo zrekonštruovaných priestoroch.

Spoločné vyhľadávanie Nemocnica Partizánske

Poďakovania

  • Pani Húsková napísala: „Chcem sa poďakovať vedeniu nemocnice, že na oddelení som stretla naozaj milých, citlivých ľudí, ktorí sa nám s dcérkou snažili pomôcť. Okrem výbornej starostlivosti som, na oddelení, zažila ľudský prístup, povzbudivé slová a samozrejme odborné znalosti, ktoré nám pomohli k uzdraveniu. Chcem poďakovať pani doktorke Cimermanovej, pani primárke Hudecovej a nemôžem zabudnúť na úžasný prístup sestričiek, ktoré sa nám snažili pomôcť nie len profesionálne ale aj ľudsky.

Kontakt

 

Nemocnica s poliklinikou Partizánske
Nová nemocnica 511
95801 Partizánske

Tel.č.: +421 38 7473111

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Aktuality

Za dva roky počet pôrodov v partizánskej nemocnici stúpol o vyše polovicu

Presne 600 pôrodov počas minulého roka uskutočnili lekári v nemocnici Svet zdravia Partizánske. V porovnaní s predchádzajúcim rokom 2016 počet pôrodov stúpol o vyše osem percent, oproti roku 2015 až o viac ako polovicu.

VIAC...

Moderné detské oddelenie už aj v Partizánskom

Partizánske 23. novembra 2016Veselšie, krajšie a príjemnejšie prostredie v nemocnici Svet zdravia už víta malých pacientov aj v Partizánskom. Združenie Osmijanko a zdravotná poisťovňa Dôvera zverili do rúk šikovných remeselníkov dve ambulancie detského oddelenia, kde po novom strach z lekára strieda úsmev na tvári. 

VIAC...

Novozrekonštruovaná kuchyňa v nemocnici Partizánske

V pondelok 22.augusta sa oficiálne, za účasti primátora mesta Partizánske Jozefa Božika, odovzdala do užívania zrekonštruovaná prevádzka kuchyne v nemocnici Svet Zdravia Partizánske.

VIAC...

Všetky nemocnice