NEMOCNICA

Stropkov

ČLEN SIETE NEMOCNÍC SVET ZDRAVIA

Nemocnica Stropkov sa zameriava primárne na následnú zdravotnú starostlivosť. V súčasnosti sa na pracovisku nachádza oddelenie dlhodobo chorých, dom ošetrovateľskej starostlivosti, FBRL, interná a geriatrická ambulancia.

Dôležité oznamy

Zákaz návštev na všetkých lôžkových oddeleniach z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie vo výskyte Covid-19 v okrese Stropkov platí do odvolania

Obmedzenie sa nevzťahuje na návštevy:
a) kňazov za účelom podávania sviatosti pomazania ťažko chorým a umierajúcim;
b) u osôb, ktorým je poskytovaná paliatívna starostlivosť a u osôb, ktoré sú ťažko choré alebo umierajúce;
c) jednou osobou sprevádzajúcou pacienta pri prepustení z nemocnice.


Prevádzka oddelenia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie bude v dňoch od 02.05. 2022 – 16.06.2022 uzatvorená.


Centrálne nahlasovanie podnetov ohľadom ukrajinských pacientov v sieti nemocníc Svet zdravia

Jednotlivé nemocnice Svet zdravia na východnom Slovensku čelia čoraz vyššiemu počtu otázok ohľadom možného poskytovania zdravotnej starostlivosti ukrajinským pacientom. Odpovede v tomto momente nie sú známe, potrebné sú najprv rozhodnutia a koordinácia zo strany ministerstva zdravotníctva. Sieť Nemocníc Svet zdravia je však pripravená prijímať podnety týkajúce sa možnej zdravotnej starostlivosti a pomoci ukrajinským pacientom. Všetky požiadavky môžu pacientske alebo humanitárne organizácie smerovať jednotnému call centru na telefónne číslo 055 / 327 7777. To funguje v slovenskom jazyku počas pracovných dní. Informácie budú zaevidované a následne preposlané príslušným ministerstvám.


Nová testovacia stratégia - oznam pre pacientov

Viac...


Pacienti majú vstup do nemocnice povolený len s respirátorom


Kontakt

Vranovská nemocnica, a.s. – prevádzka Stropkov
Akademika Pavlova 321/10, 09101 Stropkov

IČO: 47249021
DIČ: 2022100938
IČ DPH: SK7020000669

Telefónne číslo: +421 (0) 54 3210 111
e-mail: nemocnica.vt@svetzdravia.com

Priame kontakty

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.

(Required)

Aktuality

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

VIAC...

Nemocnica Svet zdravia Stropkov odštartovala dobrovoľnícky projekt Krajší deň

Prečítajú im noviny, vypočujú trápenia, zahrajú sa spoločenské hry alebo len budú mlčky nablízku. Starším pacientom v Nemocnici Svet zdravia Stropkov budú chvíle strávené v nemocnici spríjemňovať dobrovoľníci. Stropkovská nemocnica dnes totiž slávnostne odštartovala projekt dobrovoľníckych centier Krajší deň a stala sa tak štrnástou v sieti Svet zdravia, ktorá sa doň oficiálne zapojila. Ambasádorom Krajšieho dňa v Stropkove sa stal spevák Tomáš Bezdeda.

VIAC...

Oslava v Špecializovanom centre sociálnych služieb v Stropkove

Tak ako každý rok aj tento, sa 8. Marec niesol v znamení venovanej pozornosti všetkým ženám v našom zariadení.

VIAC...

Všetky nemocnice
Voľné pracovné pozície