Aktuality, Humenné    17.06.2020

Príbeh s ovocím a zladenými košeľami pokračuje: Zdravotníci humenskej nemocnice darovali vedeniu COVID ponožky

V pondelok banány, v utorok hrušky, v stredu pomaranče, ktoré donesie riaditeľ v košeli zladenej s farbou ovocia. Pamätáte si?

 

Takto to vyzeralo pred mesiacom na COVID pracovisku v humenskej nemocnici, ktorá sa rozhodla podporiť zdravotníkov v prvej línii vitamínmi v podobe chutného ovocia. Karta sa teraz obrátila a zdravotníci z prvej línie tentokrát prekvapili vedenie nemocnice, a to netradičným darčekom!

Za podporu v neľahkých časoch darovali riaditeľovi a vedeniu nemocnice ponožky s veselým odkazom: COVID TEAM 2020 – ĎAKUJEME!

Každý darček mal zároveň vtipnú menovku. Riaditeľ mal na nej napísané „veľký šéf“, námestník pre liečebno-preventívnu starostlivosť „prvý minister“ a námestníčka pre ošetrovateľstvo „prvá dáma.“ Vedenie bola prekvapené a veľmi potešené.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO