Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    25.06.2019

Pomáhame k lepšiemu zdraviu

Čisté ruky sú základom dobrej hygieny. Ich správne a pravidelné umývanie je preto jedným z najúčinnejších opatrení proti prenosu mikroorganizmov a vzniku rôznych ochorení.

 

NNG Michalovce pod záštitou našej epidemiologičky Dáši Vlčokovej pripravila sériu prednášok určených pre deti prvého a druhého ročníka základných škôl. Aj touto cestou sa snažíme neustále poukazovať na dôležitosť a správnosť postupov hygieny rúk. Hravou a interaktívnou formou sme deťom za pomoci UV lampy a dezinfekcie ukázali, ako si umývať ruky o čosi lepšie. Prednášku si na základných školách v Michalovciach vypočulo spolu takmer 160 žiakov. Dúfame, že aj týmto spôsobom prispejeme k ich lepšiemu zdraviu. Základným školám ďakujeme za prejavený záujem a ako žiakom, tak aj učiteľom prajeme pevné zdravie.

Nemocnica aktívne pripravuje prednášky pre širokú verejnosť na rôzne témy. Oslovujeme ako starších obyvateľov, tak aj študentov základných a stredných škôl. Teší nás záujem verejnosti a veríme, že nás čaká ešte mnoho podobných projektov, keďže nemocnica aj takouto formou prispieva k edukácii širokej verejnosti v oblasti medicíny a zdravia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO