Aktuality, Galanta    16.09.2019

Ceny Trnavského samosprávneho kraja 2019

Dňa 10. septembra sa konal slávnostný galavečer, kde vedenie Trnavského samosprávneho kraja oceňovalo výnimočné osobnosti. Podujatie sa konalo v divadle Jána Palárika v Trnave.

 

Ocenených bolo 31 osobností a skupín ľudí v oblasti školstva, kultúry, zdravotníctva, sociálnych vecí, dopravy a občianskej spoločnosti.

Veľkou poctou pre Galantskú nemocnicu je ocenenie nominovanej laureátky Ely Tóthovej, sanitárky z geriatrického oddelenia. Výkon, ktorý jej náročná práca vyžaduje a taktiež láskavý a trpezlivý prístup, je príkladom pre terajšiu aj budúcu generáciu. Ocenenie je zároveň poďakovaním za jej dlhoročnú prácu na geriatrickom oddelení pred odchodom na starobný dôchodok. Všetci sme nesmierne hrdí, že aj naši zamestnanci sú v radoch nominovaných a oceňovaných.

Pani Tóthovej patrí veľké ďakujem a prajeme pohodový, krásny oddych na starobnom dôchodku.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO