Aktuality, Galanta    16.09.2019

Ceny Trnavského samosprávneho kraja 2019

Dňa 10. septembra sa konal slávnostný galavečer, kde vedenie Trnavského samosprávneho kraja oceňovalo výnimočné osobnosti. Podujatie sa konalo v divadle Jána Palárika v Trnave.

 

Ocenených bolo 31 osobností a skupín ľudí v oblasti školstva, kultúry, zdravotníctva, sociálnych vecí, dopravy a občianskej spoločnosti.

Veľkou poctou pre Galantskú nemocnicu je ocenenie nominovanej laureátky Ely Tóthovej, sanitárky z geriatrického oddelenia. Výkon, ktorý jej náročná práca vyžaduje a taktiež láskavý a trpezlivý prístup, je príkladom pre terajšiu aj budúcu generáciu. Ocenenie je zároveň poďakovaním za jej dlhoročnú prácu na geriatrickom oddelení pred odchodom na starobný dôchodok. Všetci sme nesmierne hrdí, že aj naši zamestnanci sú v radoch nominovaných a oceňovaných.

Pani Tóthovej patrí veľké ďakujem a prajeme pohodový, krásny oddych na starobnom dôchodku.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO