BENEFITY

Nespájame svoju identitu len s prácou. Našim zamestnancom ponúkame výhody s prihliadnutím na tie najvyššie životné hodnoty.

 • ZDRAVIE

  Zdravotná starostlivosť v sieti Procare pre Vás aj Vašich blízkych Vám zabezpečí tú najvyššiu možnú kvalitu zdravotnej starostlivosti, bez dlhých čakacích dôb

 • RODINA

  Odprevaďte svojho prváčika v prvý deň jeho povinnej školskej dochádzky do školy a využite plne hradený deň voľna

 • LETO

  Vaše školopovinné deti v lete čaká naša Letná detská krajina plná dobrodružstiev, zážitkov a nových priateľstiev

 • KULTÚRA

  Zľavy na divadelné predstavenie vo vybraných slovenských divadlách

 • VOĽNÝ ČAS

  Výrazné zľavy na ročné predplatné na všetky tituly vydavateľstva News & Media Holding

 • Šport

  Podporujeme zdravý životný štýl, športovcov. Medzi kolegami máme mnoho maratónskych bežcov

 • MULTISPORT KARTA

  Multisport karta ponúka vstupy do viacerých športových a relaxačných centier

 • ZĽAVY

  Spolupracujeme s rôznymi e-shopmi a snažíme sa zabezpečiť čo najlepšie ceny pre našich zamestnancov formou VIP členstiev

 • KARTA Dr. MAX

  S vernostnou kartou Dr. Max môžete nakupovať voľnopredajné lieky v sieti lekární za zvýhodnené ceny

VZDELÁVANIE

Medikom a zamestnancom ponúkame príležitosť zúčastniť sa nielen vzdelávacích aktivít organizovaných inými odbornými spoločnosťami, ale našim cieľom je vytvárať  rozvojové programy a vzdelávacie akcie šité na mieru. Darí sa nám to aj vďaka konceptu hlavných lekárov a hlavných sestier, s ktorými uvedené programy pre dané odbory vytvárame.

PROJEKTY NA PODPORU ROZVOJA A VZDELÁVANIA

Z oblasti odborného vzdelávania ponúkame napr.:

Kemp pre mladých internistov, v rámci ktorého si majú možnosť vyskúšať praktické nácviky jednotlivých výkonov, ktoré budú v praxi potrebovať, zúčastnia sa série workshopov a kazuistík zameraných na podporu uvedeného odboru.

Z oblasti osobnostného vzdelávania máme vytvorený projekt komunikačných štandardov s názvom KOMUNIKÁCIA LIEČI, v rámci ktorého ponúkame našim zamestnancom rôzne moduly komunikačných  tréningov, napr. Komunikácia s pacientom  a jeho rodinou a pod.

Pre zamestnancov  na vedúcich pozíciách máme vytvorený rozvojový program MANAŽÉR & LÍDER, prioritne určený top manažmentu nemocníc, ktorý do budúcna plánuje rozšíriť aj pre stredný a nižší manažment nemocníc, polikliník, aj centrál.