Aktuality, Svet Zdravia, Dunajská Streda    12.06.2017

Zvyšujeme povedomie o dôležitosti hygieny rúk

Dňa 6.6.2017 Nemocnica Svet Zdravia v Dunajskej Strede organizovala workshop na tému: Stratégia prevencie infekcii a Antibiotická profylaxia a liečba v sieti SZ .

Prednášku viedla hlavná epidemiologička MVDr. Jana Skálová spolu s Doc. MUDr. Andrea Demitrovičová, PhD. a bola organizovaná pre primárov, lekárov a hlavné sestry nemocnice.

Hlavným cieľom vzdelávacieho podujatia bolo zvýšenie povedomia a dôležitosti hygieny rúk a dodržiavanie všetkých zásad nemocničnej hygieny ako prevencia predchádzania nozokomiálnych nákaz a antibiotická profylaxia. Vysoký počet účastníkov najlepšie odzrkadľuje dôležitosť prednášanej témy, 65 účastníkov workshopu malo možnosť aj otvorene diskutovať s vedením nemocnice a s prednášajúcimi.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.01.2018

V dunajskostredskej nemocnici prišlo vlani na svet 855 detí

V nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku narodilo 855 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek sa tešilo z dvojčiat.

Aktuality 18.01.2018

V humenskej pôrodnici sa vlani narodilo takmer 550 detí, dominovali mená Nina a Adam

V nemocnici Svet zdravia Humenné počas minulého roka prišlo na svet 548 detí. Chlapcov sa narodilo viac ako dievčat a osem mamičiek si domov odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO