Aktuality, Žiar nad Hronom    31.12.2021

Zamestnanci žiarskej nemocnice mali chutné prekvapenie

Spoločnosť Hydro Extrusion Slovakia a.s. zabezpečila v stredu 22.12. pre zamestnancov Žiarskej nemocnici chutné kvalitné občerstvenie v podobe bohatých hamburgerov.

 

Tie sa podávali počas celého dňa v špeciálnom Food trucku. Občerstvenie bolo netradičné, chutné a rozhodne potešilo. 🙂 Pribrali sme do partie aj záchranárov, ktorí mali teraz zastávky v nemocnici naozaj netypické.

V mene zamestnancov nemocnice aj v mene záchranárov sa chceme poďakovať vedeniu spoločnosti Hydro Extrusion Slovakia a.s., a.s. za milé prekvapenie.Galéria

Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO