Aktuality, Žiar nad Hronom    31.12.2021

Zamestnanci žiarskej nemocnice mali chutné prekvapenie

Spoločnosť Hydro Extrusion Slovakia a.s. zabezpečila v stredu 22.12. pre zamestnancov Žiarskej nemocnici chutné kvalitné občerstvenie v podobe bohatých hamburgerov.

 

Tie sa podávali počas celého dňa v špeciálnom Food trucku. Občerstvenie bolo netradičné, chutné a rozhodne potešilo. 🙂 Pribrali sme do partie aj záchranárov, ktorí mali teraz zastávky v nemocnici naozaj netypické.

V mene zamestnancov nemocnice aj v mene záchranárov sa chceme poďakovať vedeniu spoločnosti Hydro Extrusion Slovakia a.s., a.s. za milé prekvapenie.Galéria

Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO