Aktuality, Humenné    12.12.2019

Vôňa ihličia v Humenskej nemocnici

Priestory humenskej nemocnice zdobí a rozvoniava jeden z najvýraznejších symbolov tých najkrajších sviatkov v roku – vianočný stromček. A nie jeden, ale rovno štyri.

 

Živé voňavé smreky a jedličky spoločnými silami „obliekli“ šikovné ruky dobrovoľníčok z DC Krajší deň, ktoré kreatívne ozdoby spolu so svojou koordinátorkou Jankou Copkovou navrhli, aj vlastnoručne vyrobili. Na pediatrické oddelenie priniesol dva živé stromčeky za sprievodu hudby a spevu sám Mikuláš.

Mikulášsku nádielku pre malých aj veľkých nám spríjemnili šikovní umelci zo Súkromnej základnej umeleckej školy VIA ARTO, ktorí vyčarili deťom úsmevy na tvári a vniesli na oddelenie vianočnú atmosféru. Mikuláš spolu s anjelikom rozdali detským pacientom okrem dobrej nálady a radosti aj balíčky plné maškŕt.

Druhá polovica voňavého ihličia skrášľuje priestor recepcie a urgentného príjmu, a svoje miesto si ozdobená jedlička našla aj v pavilóne A. Dúfame, že takéto milé prekvapenia aspoň trochu spríjemnia pacientom pobyt v nemocnici, ale aj chvíle pacientskej verejnosti v čakárňach.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO