Aktuality, Krajší deň Svidník, Svidník    23.12.2019

Vianočný punč pre všetkých pacientov a zamestnancov nemocnice Svidník

Vianočný čas, čas obdarovania sa, stretávania sa rodín v čarokrásnom rodinnom kruhu. Žiaľ sú aj takí, ktorým to tento rok nebude zo zdravotných či pracovných dôvodov dopriate.

 

Sú to najmä pacienti a zamestnanci nemocnice Svidník, pre ktorých si vedenie nemocnice spolu s dobrovoľníkmi Krajšieho dňa pripravili nealko vianočný punč, aby aspoň takto symbolicky priniesli na pracoviská vianočného ducha. Popriali pacientom skoré zdravenie  a všetkých krásne a pokojné Vianoce.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO