Aktuality, Rimavská Sobota    23.12.2021

Vianočné prípravy v rimavskosobotskej nemocnici

Celý predvianočný týždeň sa v rimavskosobotskej nemocnici niesol v duchu poďakovaní a darčekov.

Utorok 21.12.2021 mal vianočnú príchuť v podobe punču, ktorý sme uvarili pre Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium a ich učiteľov, ktorí nám na oplátku zaspievali koledy a pre našich zdravotníckych pracovníkov priniesli vianočné koláče. Výzva „učitelia pečú zdravotníkom“ v nich zarezonovala a výsledkom bolo niekoľko bohato zdobených krabíc plných sladkých dobrôt.

Ďakujeme veľmi pekne!

V rámci výzvy „Kto pomôže Slovensku“ sme na všetky oddelenia nemocnice rozdali potravinové balíčky. Opäť ďakujeme za toto gesto, ktorým dokazujete, že je Vás tak veľa, ktorí chcete pomáhať aj v predvianočnom čase.

Nezabúdame ani na pomoc vojakov z práporu radiačnej, chemickej a biologickej ochrany v Rožňave. Vedenie nemocnice im poďakovalo za zabezpečovanie činností spojených s chodom nemocnice počas COVID pandémie a malou pozornosťou v podobe teplého punču sme ich určite potešili.

V rámci výzvy „Energia do slovenských nemocníc“ sme od siete Martinus dostali darčekové poukážky na nákup kníh. Poukážkam sa potešili naše tri pracovníčky v mobilnom odberovom mieste pre AG testy. Primárom a vrchným sestrám vyčarili úsmev na tvári sladké medy, ktorými sme si dovolili ich obdarovať a dať tak možno pomyselnú bodku za pomaly končiacim pre každého náročným rokom 2021.

Vedenie Všeobecnej nemocnice Rimavská Sobota vyjadruje vďaku a úctu každému zamestnancovi nemocnice, praje pokojne prežité vianočné sviatky a veľa zdravia do nového roka 2022.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Aktuality 19.01.2022

Nová detská kardiologická ambulancia v poliklinike ProCare Prešov

Vzhľadom na zvýšený dopyt po kardiologických vyšetreniach u detí s vrodenými srdcovými chybami, so zachyteným vysokým krvným tlakom, či s pocitmi srdcových nepravidelností, búšením srdca po prekonanej Covidovej infekcií, zriaďujeme na poliklinike ProCare Prešov ďalšiu pediatrickú kardiologickú ambulanciu.

Aktuality 18.01.2022

Jakub či Eliška: To boli vlani najčastejšie mená detí narodených v humenskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Humenné sa počas minulého roka uskutočnilo 587 pôrodov. V pôrodnici sa narodilo 313 chlapcov a 281 dievčat. Sedem mamičiek sa tešilo z dvojičiek.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO