Aktuality, Svet Zdravia, Rimavská Sobota    09.08.2021

V rimavskosobotskej nemocnici poskytujeme laktačné poradenstvo

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia (1.-7. augusta) sme si pre budúce mamičky pripravili prednášky z oblasti dojčenia s profesionálnou laktačnou poradkyňou.

Naším cieľom je pomôcť mamičkám v zabezpečení úspešného a dlhodobého dojčenia.

Dojčenie a podpora dojčenia

Stretnutie budúcich i čerstvých mamičiek sa uskutočnilo 6. augusta v zasadacej miestnosti v budove riaditeľstva. Prednášku z oblasti dojčenia ako aj edukačné videá na tému – Význam a benefity dojčenia predstavila profesionálna laktačná poradkyňa našej pôrodnice v Rimavskej Sobote. Rovnako zodpovedala na všetky otázky o dojčení a odovzdala poslucháčkam množstvo praktických rád pre úspešné dojčenie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO