Aktuality, Galanta    12.12.2019

Stretnutie s Mikulášom v galantskej nemocnici

Galantskú nemocnicu tento rok opäť neobišiel Mikuláš. Na podnet samotnej nemocnice a Občianskeho združenia Templars Slovakia sa známa trojica Mikuláš, čert a anjel, teda Roman Herceg, Ing. Peter Aštary a Katarína Tokovicsová, zastavili na Detskom oddelení a išli sa presvedčiť, či hospitalizované detičky poslúchali, alebo nie.

Najmladší pacient Miško sa čerta vôbec nebál a dokonca aj zapózoval a nechal sa držať na rukách. Chanelka si poctivo nacvičovala básničku, ktorú pekne zarecitovala. Filipko si pre nich tiež pripravil krátke vystúpenie. Ako posila prišli aj naši dobrovoľníci z centra Krajší deň, ktorý pomáhali Mikulášovi rozdávať baličky na oddelení. Personál Detského oddelenia si pripravil pre návštevu vlastnú básničku, ktorú pre túto špeciálnu príležitosť napísala a predniesla sestrička Silvia Takáčová.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO