Aktuality, Galanta    12.12.2019

Stretnutie s Mikulášom v galantskej nemocnici

Galantskú nemocnicu tento rok opäť neobišiel Mikuláš. Na podnet samotnej nemocnice a Občianskeho združenia Templars Slovakia sa známa trojica Mikuláš, čert a anjel, teda Roman Herceg, Ing. Peter Aštary a Katarína Tokovicsová, zastavili na Detskom oddelení a išli sa presvedčiť, či hospitalizované detičky poslúchali, alebo nie.

Najmladší pacient Miško sa čerta vôbec nebál a dokonca aj zapózoval a nechal sa držať na rukách. Chanelka si poctivo nacvičovala básničku, ktorú pekne zarecitovala. Filipko si pre nich tiež pripravil krátke vystúpenie. Ako posila prišli aj naši dobrovoľníci z centra Krajší deň, ktorý pomáhali Mikulášovi rozdávať baličky na oddelení. Personál Detského oddelenia si pripravil pre návštevu vlastnú básničku, ktorú pre túto špeciálnu príležitosť napísala a predniesla sestrička Silvia Takáčová.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO