Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    15.05.2018

Spoznaj Trebišov behom

Po úspešnom prvom ročníku súťaže Spoznaj Trebišov behom a jarnou prechádzkou, sa aj do druhého ročníka súťaže zapojili zamestnanci Nemocnice s poliklinikou Trebišov, spolu so svojimi rodinnými príslušníkmi.

 

V bežeckých kategóriách si preverili svoje fyzické schopnosti na trati dlhej 3, 5 a 10 km. Krásne nedeľné počasie prialo aj tým, ktorí sa rozhodli pre jarnú prechádzku mestským parkom. Všetci zúčastnení boli ocenení pamätnou medailou a samozrejme, že aj dobrým pocitom a náladou.

Už teraz sa tešíme na budúci rok, na ďalšie spoznávanie Trebišova, behom či prechádzkou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.05.2018

Chráň seba a svojich blízkych pred potenciálne smrtiacimi baktériami

Poznáte pravdu o ochrane seba a ochrane svojich blízkych z pohľadu hygieny rúk?

Aktuality 21.05.2018

Vo svidníckej pôrodnici chystajú deň otvorených dverí

Mamičky zo Svidníka a okolia môžu prísť spoznať prostredie, v ktorom privedú na svet svoje bábätko. Nemocnica Svet zdravia Svidník totiž v sobotu 26. mája chystá pre verejnosť deň otvorených dverí svojho gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia. Na mamičky a ich blízkych čakajú aj prednášky a venovať sa im budú odborníci i vedenie nemocnice.

Aktuality 21.05.2018

Michalovský deň sestier a pôrodných asistentiek

Pri príležitostí Medzinárodného dňa sestier (12.5.) a Medzinárodného dňa pôrodných asistentiek (5.5.) sa konal v Michalovciach 16. mája Michalovský deň sestier a pôrodných asistentiek, ktorý už tradične organizuje Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek so sídlom v Michalovciach a Nemocnica Svet zdravia Michalovce.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO