Aktuality, Svet Zdravia, Trebišov    15.05.2018

Spoznaj Trebišov behom

Po úspešnom prvom ročníku súťaže Spoznaj Trebišov behom a jarnou prechádzkou, sa aj do druhého ročníka súťaže zapojili zamestnanci Nemocnice s poliklinikou Trebišov, spolu so svojimi rodinnými príslušníkmi.

 

V bežeckých kategóriách si preverili svoje fyzické schopnosti na trati dlhej 3, 5 a 10 km. Krásne nedeľné počasie prialo aj tým, ktorí sa rozhodli pre jarnú prechádzku mestským parkom. Všetci zúčastnení boli ocenení pamätnou medailou a samozrejme, že aj dobrým pocitom a náladou.

Už teraz sa tešíme na budúci rok, na ďalšie spoznávanie Trebišova, behom či prechádzkou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 15.10.2018

Praktický nácvik postupov pri zistení vysoko nebezpečnej nákazy

Problematika zavlečenia vysoko nebezpečnej nákazy a hrozba jej  šírenia je stále aktuálna. Na túto hrozbu musíme byť pripravení aj vo vranovskej nemocnici. Je dôležité, aby personál dokázal  diagnostikovať  pacienta s podozrením na ochorenie s vysoko nebezpečnou nákazou (ďalej len „VNN“) a zabezpečiť opatrenia. Z tohto dôvodu sa vo vranovskej nemocnici uskutočnilo cvičenie s praktickou ukážkou opatrení na zabránenie šírenia VNN.

Aktuality 15.10.2018

INEKO: Skokanom roka 2018 je galantská nemocnica

Verejnosť spoznala výsledky štvrtého ročníka hodnotenia slovenských nemocníc inštitútom INEKO. Nový rebríček bol zostavený podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, náročnosti diagnóz, hospodárenia a transparentnosti za obdobie 2014 - 2017.

Aktuality 15.10.2018

Odstávka elektrickej energie v nemocnici Žiar nad Hronom

Vážení pacienti, dovoľujeme si vás týmto informovať o úplnej odstávke elektrickej energie v nemocnici v Žiari nad Hronom dňa 20.10.2018 (sobota) v čase od 12.30 hod. do 18.00 hod.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO