Aktuality, Humenné    15.10.2020

Ružový deň v Humennom

Zamestnanci ako i vedenie nemocnice Humenné sa dnes zapojili do podpory Medzinárodného dňa zdravých prsníkov.

Keďže ružová farba je farbou nádeje v boji s touto chorobou, svoju spolupatričnosť vyjadrili ružovým oblečením, alebo rúškom.  Práve v tomto neľahkom období je dôležité podporiť myšlienku tohto dňa a upozorniť na dôležitosť prevencie a preto by sme sa chceli poďakovať aj vojakom ozbrojených síl SR, že sa do tejto akcie zapojili.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.10.2020

Reakcia MUDr. Mareka Pytliaka na odkaz pre svidnícku nemocnicu

Člen krízového štábu MUDr. Peter Visolajský a predseda Zachráňme zdravotníctvo odkázal svidníckym zdravotníkom: „Vaša nemocnica je malá a bezvýznamná“.

Aktuality 22.10.2020

Manažment – diagnostika a liečba pacientov s náhlou cievnou mozgovou príhodou

Dňa 9. septembra 2020 sa pod záštitou Neurologického oddelenia nemocnice  v Galante, konalo multiodborové stretnutie radiologických a neurologických pracovísk z viacerých nemocníc na tému diagnostika a liečba cievnych mozgových príhod.

Aktuality 21.10.2020

Prvý onko-gynekologický online workshop v michalovskej nemocnici. Pomáhalo aj hlasom ovládané robotické rameno

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sa pod vedením MUDr. Marcela Vanča z Masarykovej nemocnice v Ústí nad Labem a primára onko-gynekologického oddelenia MUDr. Jána Bujňáka uskutočnil v spolupráci s firmami Ultramed, Medirecord, Johnson, Promedeus a Medtronik šiesty endoskopický workshop, ktorý bol vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu po prvýkrát vysielaný online a naživo cez internú sieť nemocnice.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO