Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Prednášky na stredných školách

Nemocnica novej generácie v Michalovciach v jarných mesiacoch zorganizovala na stredných školách sériu prednášok. Úlohy prednášajúcich na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach sa zhostil tím zo všeobecnej ambulancie: MUDr. Katarína Varechová a Mgr. Jana Šimková, ktoré sa bližšie venovali nárokom a požiadavkám svojho povolania v dnešnom modernom zdravotníctve a špecifikám práce v ambulancii.

Teší nás pozitívna spätná väzba od školy a veríme, že v budúcnosti tento projekt zopakujeme a pre študentov opäť pripravíme zaujímavé témy.

Druhá séria prednášok bola určená študentom Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach. O problematike zdravého spôsobu života s nimi diskutovala a nové poznatky im priniesla MUDr. Katarína Varechová. Veľmi pozitívna reakcia od školy a študentov otvára priestor pre ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

Touto cestou všetkým zúčastneným ďakujeme a prajeme veľa elánu pri ďalších projektoch v rámci  primárnej prevencie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO