Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Prednášky na stredných školách

Nemocnica novej generácie v Michalovciach v jarných mesiacoch zorganizovala na stredných školách sériu prednášok. Úlohy prednášajúcich na Strednej zdravotníckej škole v Michalovciach sa zhostil tím zo všeobecnej ambulancie: MUDr. Katarína Varechová a Mgr. Jana Šimková, ktoré sa bližšie venovali nárokom a požiadavkám svojho povolania v dnešnom modernom zdravotníctve a špecifikám práce v ambulancii.

Teší nás pozitívna spätná väzba od školy a veríme, že v budúcnosti tento projekt zopakujeme a pre študentov opäť pripravíme zaujímavé témy.

Druhá séria prednášok bola určená študentom Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach. O problematike zdravého spôsobu života s nimi diskutovala a nové poznatky im priniesla MUDr. Katarína Varechová. Veľmi pozitívna reakcia od školy a študentov otvára priestor pre ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

Touto cestou všetkým zúčastneným ďakujeme a prajeme veľa elánu pri ďalších projektoch v rámci  primárnej prevencie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.08.2019

Nemocnica v Dunajskej Strede štartuje rozsiahlu prestavbu: Bude mať moderný urgentný príjem

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda štartuje rozsiahlu prestavba. Za vyše 3,5 milióna eur vznikne v jej priestoroch moderný urgentný príjem, prebudovať plánuje i jednotky intenzívnej starostlivosti a chirurgické traumatologické oddelenie pretvoriť na spoločný klaster. Do nemocnice tiež pribudne nové medicínske vybavenie a pacienti získajú v izbách vyšší komfort. Investícia je financovaná z eurofondov a spolufinancovaná z prostriedkov siete Svet zdravia.

Aktuality 14.08.2019

Galantské trhy 2019

Jednou z najobľúbenejších udalostí obyvateľov mesta Galanta a blízkeho okolia sú každoročne sa konajúce Galantské trhy. Tento rok išlo už o 35. ročník a konali sa od 8. – 10. 8. 2019

Aktuality 09.08.2019

O prácu v nemocniciach Svet zdravia sa uchádza tento rok najvyšší počet absolventov

Nemocnice siete Svet zdravia prijali v tomto roku najvyšší počet žiadostí o prácu od absolventov lekárskych fakúlt. Najviac ich pritom prišlo z Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzity Komenského v Bratislave. Do zamestnania nemocnice mohli prijať každého tretieho uchádzača. Zároveň sa oproti vlaňajšku počas prvého pol roka zvýšil aj celkový počet žiadostí, a to o vyše 20 percent.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO