POLIKLINIKA

ProCare Zvolen

ČLEN SIETE POLIKLINÍK PROCARE

Zdravotná starostlivosť v tejto poliklinike zaručuje nadštandardné služby, celý rad odborných ambulancií a vyšetrení, moderné vybavenie, bezbariérový prístup, a to všetko v samotnom centre mesta Zvolen.

V roku 2020 si pripomíname 65. výročie založenia polikliniky. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Dôležité oznamy

V prípade príznakov respiračného ochorenia pred návštevou polikliniky ProCare Zvolen, kontaktujte svojho všeobecného lekára:

MUDr. Szlamová 045/524 2024

MUDr. Augustínová 045/524 2025


Vstup do polikliniky je povolený len s respirátorom.

Napriek zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii sa naďalej snažíme v našich poliklinikách vytvoriť čo najbezpečnejšie prostredie pre všetkých. Preto Vás môže ambulancia požiadať o predloženie OTP dokladu.


Testovanie na COVID-19

Od 7.7.2021 ponúkame širokej verejnosti odberové miesto s antigénovým testovaním na COVID-19. Poplatok za vykonanie antigénového testu je 14,90€, ktorý je potrebné uhradiť vopred na recepcii v hlavnej budove. Aktuálne sa môžete prísť otestovať bez prihlásenia a odberové hodiny sú pondelok 10:50 – 11:50, utorok – štvrtok 10:20 – 11:20 a piatok 10:20 – 11:50.

V prípade záujmu o testovanie na COVID 19 má Železničná Poliklinika Zvolen zriadené PCR odberové miesto. Na PCR testovanie je potrebné objednať sa cez portál www.korona.gov.sk a odberové hodiny sú pondelok 7:10 – 10:00, utorok – piatok 7:10 – 9:30, sobota 7:10 – 10:00.

V prípade záujmu o testovanie ako samoplatca je potrebné objednať sa tu: Covid-19 | Lab.online SK. Testujeme pondelok 10:00 – 10:30, utorok – piatok 9:30 – 10:00, sobota 10:00 – 10:30.


Očkovanie proti COVID-19

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID 19 vo vakcinačnom centre Železničná Poliklinika Zvolen je potrebné sa objednať a vyplniť registračný formulár na portáli https://korona.gov.sk/.

Vakcinačné centrum sa nachádza na 1. poschodí miestnosť č. 115 a očkuje LEN OBJEDNANÝCH PACIENTOV. NEOČKUJEME BEZ REGISTRÁCIE.


Pridelený termín očkovania druhej dávky si musíte zmeniť vy tak, že zavoláte na infolinku NCZI: 0800 174 174 alebo využijete formulár na stránke: https://vakcinacia.nczisk.sk/zmena


Benefity ProCare Zvolen

Poliklinika ProCare Zvolen ponúka širokú škálu benefitov, vďaka ktorým zabezpečuje pre svojich pacientov kvalitný a komplexný servis a šetrí ich čas.

 • Špičkové prístrojové vybavenie

  Elektronická zdravotná karta

  Parkovisko

  Bezbariérový prístup

  Moderné priestory

  Lekáreň

 • Výborná dopravná dostupnosť

  Profesionálny prístup a starostlivosť

  Široká škála odborných ambulancií

  Komplexná starostlivosť

  Individuálny prístup

  Rehabilitácia

AMBULANCIE A LEKÁRI ProCare Zvolen

Ak hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára v ProCare Zvolen, vyberte si z našej ponuky ambulancií. V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Certifikáty

Ponuka

Zakúpením základného balíka ProCare Smart môžete využívať osobnú starostlivosť s radom benefitov počas celého roka.

OSOBNÁ STAROSTLIVOSŤ

Jedinečný systém komplexnej starostlivosti pre Vás a Vaše zdravie. Množstvo nadštandardných služieb a doplnkov, vďaka ktorým máte pod palcom nie len svoj čas, ale aj zdravie v rukách tých najlepších odborníkov a špecialistov.

Pozrieť balíky

KOMPLEXNÉ PREHLIADKY

Základným cieľom prehliadok je včasná diagnostika začínajúceho ochorenia, ktorá môže zachrániť život alebo výrazne prispieť k zlepšeniu kvality života. Komplexné prehliadky Vám ukážu dokonalý obraz o Vašom zdraví.

Pozrieť balíky

Fyziatria a rehabilitácia

Zlepšite svoj zdravotný stav a odstráňte bolesti chrbta, či kĺbov. Vďaka individuálnemu vedeniu fyzioterapeutom, pod dohľadom našich lekárov a špecifickým výberom metodík zregenerujete stuhnuté svalstvo, zlepšíme Váš pooperačný stav a dosiahnete tak zlepšenie svojej kondície.

Pozrieť balíky

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Vyberte si pre seba ten správny benefit, ako svoj doplnok k jednotlivým programom. Využite tak možnosť uplatniť si zľavy na jednotlivé úkony a procedúry. Čerpajte svoje výhody s nadštandardnými doplnkami, ktoré sú práve pre vás.

Pozrieť balíky

S unikátnou službou ProCare TeleCare získate okamžitú radu od našich odborníkov.

NOVÁ SLUŽBA UŽ OD 25 €

 

Kúpiť online VIAC INFO

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.

ProCare Zvolen

J. Jiskru č. 8, 960 01 Zvolen

0907 888 999

Otváracie hodiny

 • Po. - Pia. 06:45-18:00

Kontaktný formulár

(Required)

Aktuality

Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

VIAC...

Vo zvolenskej poliklinike ProCare zvládajú pandémiu s pomocou dobrovoľníkov

Radi by sme sa poďakovali tímu lekárov, sestričiek, ošetrovateľov, zamestnancov za veľké nasadenie pri riešení covidovej situácie v regióne Zvolen.

VIAC...

V Mammacentre sv. Agáty i v poliklinike vo Zvolene oslavovali Deň sestier: Pracovné jubilantky ocenili

V Mammacentre sv. Agáty Svet zdravia v Banskej Bystrici i v Poliklinike ProCare Zvolen dnes oslavovali Medzinárodný deň sestier.

VIAC...

Všetky polikliniky
Voľné pracovné pozície