POLIKLINIKA

ProCare Zvolen

ČLEN SIETE POLIKLINÍK PROCARE

Zdravotná starostlivosť v tejto poliklinike zaručuje nadštandardné služby, celý rad odborných ambulancií a vyšetrení, moderné vybavenie, bezbariérový prístup, a to všetko v samotnom centre mesta Zvolen.

V roku 2020 si pripomíname 65. výročie založenia polikliniky. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

NEODKLADAJTE NÁVŠTEVU LEKÁRA Viac info

Dôležité oznamy

Na základe aktuálnej epidemiologickej situácie chceme poprosiť všetkých našich pacientov, aby nám pomohli zabezpečiť ochranu zdravia našich zamestnancov, ale aj všetkých ostatných pacientov.

Odporúčame každému pacientovi, ktorý plánuje absolvovať ambulantné vyšetrenie, pri ktorom je potrebné zložiť si respirátor (stomatologické a ORL vyšetrenie), aby prišiel s negatívnym antigénovým testom, nie starším ako 48 hodín, prípadne potvrdením o prekonaní, alebo zaočkovaní a predložil ho pri vstupe do ambulancie na vyzvanie personálu.

V prípade karantény, dohodnite si prosím telefonicky náhradný termín na vyšetrenie.

Ďakujeme, že chránite seba, vašu rodinu a našich zamestnancov.


Testovanie na COVID-19

Od 23. 6. 2021 končíme s prevádzkou antigénového mobilného odberového miesta.

V prípade záujmu o testovanie na COVID 19 má Železničná Poliklinika Zvolen zriadené PCR odberové miesto.

Na PCR testovanie je potrebné objednať sa cez portál www.korona.gov.sk, prípadne samoplatcovia cez lab.online.


Očkovanie proti COVID-19

V prípade záujmu o očkovanie proti COVID 19 vo vakcinačnom centre Železničná Poliklinika Zvolen je potrebné sa objednať a vyplniť registračný formulár na portáli https://korona.gov.sk/.

Vakcinačné centrum sa nachádza na 1. poschodí miestnosť č. 115 a pracuje v čase 8.00 – 14.15 pričom obedňajšia prestávka je od 11.30 – 12.00.

V prípade, že máte záujem o zapísanie do zoznamu náhradníkov na očkovanie podľa usmernenia Ministerstva zdravotníctva SR, využite prioritne online formulár. Prípadne môžete využiť aj tel. číslo +421 903 168 965 v pracovných dňoch od 9:00 – 14:00 hod.

Oprávnenosť zaradenia do tejto kategórie náhradníkov musí byť preukázateľne zdokladovaná na Vakcinačnom mieste občianskym preukazom a zdravotnou dokumentáciou pacienta, ktorá potvrdí aktuálnosť niektorého z nižšie uvedených ochorení.


Pridelený termín očkovania druhej dávky si musíte zmeniť vy tak, že zavoláte na infolinku NCZI: 0800 174 174 alebo využijete formulár na stránke: https://vakcinacia.nczisk.sk/zmena


Benefity ProCare Zvolen

Poliklinika ProCare Zvolen ponúka širokú škálu benefitov, vďaka ktorým zabezpečuje pre svojich pacientov kvalitný a komplexný servis a šetrí ich čas.

 • Špičkové prístrojové vybavenie

  Elektronická zdravotná karta

  Parkovisko

  Bezbariérový prístup

  Moderné priestory

  Lekáreň

 • Výborná dopravná dostupnosť

  Profesionálny prístup a starostlivosť

  Široká škála odborných ambulancií

  Komplexná starostlivosť

  Individuálny prístup

  Rehabilitácia

AMBULANCIE A LEKÁRI ProCare Zvolen

Ak hľadáte konkrétnu ambulanciu alebo lekára v ProCare Zvolen, vyberte si z našej ponuky ambulancií. V ponuke nájdete aj služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti.

Ponuka

Zakúpením základného balíka ProCare Smart môžete využívať osobnú starostlivosť s radom benefitov počas celého roka.

OSOBNÁ STAROSTLIVOSŤ

Jedinečný systém komplexnej starostlivosti pre Vás a Vaše zdravie. Množstvo nadštandardných služieb a doplnkov, vďaka ktorým máte pod palcom nie len svoj čas, ale aj zdravie v rukách tých najlepších odborníkov a špecialistov.

Pozrieť balíky

KOMPLEXNÉ PREHLIADKY

Základným cieľom prehliadok je včasná diagnostika začínajúceho ochorenia, ktorá môže zachrániť život alebo výrazne prispieť k zlepšeniu kvality života. Komplexné prehliadky Vám ukážu dokonalý obraz o Vašom zdraví.

Pozrieť balíky

Fyziatria a rehabilitácia

Zlepšite svoj zdravotný stav a odstráňte bolesti chrbta, či kĺbov. Vďaka individuálnemu vedeniu fyzioterapeutom, pod dohľadom našich lekárov a špecifickým výberom metodík zregenerujete stuhnuté svalstvo, zlepšíme Váš pooperačný stav a dosiahnete tak zlepšenie svojej kondície.

Pozrieť balíky

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Vyberte si pre seba ten správny benefit, ako svoj doplnok k jednotlivým programom. Využite tak možnosť uplatniť si zľavy na jednotlivé úkony a procedúry. Čerpajte svoje výhody s nadštandardnými doplnkami, ktoré sú práve pre vás.

Pozrieť balíky

S unikátnou službou ProCare TeleCare získate okamžitú radu od našich odborníkov.

NOVÁ SLUŽBA UŽ OD 25 €

 

Kúpiť online VIAC INFO

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o informácie ohľadom ponuky služieb alebo ste nenašli čo ste hľadali, kontaktujte nás prostredníctvom infolinky alebo kontaktného formulára.

Kontaktný formulár neslúži na účel objednania sa na vyšetrenie.

ProCare Zvolen

J. Jiskru č. 8, 960 01 Zvolen

0907 888 999

Otváracie hodiny

 • Po. - Pia. 06:45-18:00

Kontaktný formulár

Aktuality

Vo zvolenskej poliklinike ProCare zvládajú pandémiu s pomocou dobrovoľníkov

Radi by sme sa poďakovali tímu lekárov, sestričiek, ošetrovateľov, zamestnancov za veľké nasadenie pri riešení covidovej situácie v regióne Zvolen.

VIAC...

V Mammacentre sv. Agáty i v poliklinike vo Zvolene oslavovali Deň sestier: Pracovné jubilantky ocenili

V Mammacentre sv. Agáty Svet zdravia v Banskej Bystrici i v Poliklinike ProCare Zvolen dnes oslavovali Medzinárodný deň sestier.

VIAC...

Poliklinika ProCare Zvolen oslavuje svoje 65. narodeniny: Niektorí zamestnanci sú jej verní až 40 rokov!

Poliklinika ProCare Zvolen oslavuje 65. výročie od svojho založenia. Vznikla totiž z dvoch závodných ambulancií ešte v roku 1955 a prvé roky sa starala najmä o zamestnancov železníc. Za ten čas uskutočnila milióny vyšetrení a niektorí jej zamestnanci v nej pôsobia už 20 až 40 rokov. V piatok 4. decembra si poliklinika pripomenie svoje výročie a dlhoročných zamestnancov ocení.

VIAC...

Všetky polikliniky
Voľné pracovné pozície