Aktuality, Prešov    06.05.2020

Poliklinika ProCare Prešov sa pripravuje na operácie

Operácie na úseku jednodňovej zdravotnej starostlivosti, ktoré boli odložené z dôvodu pandemickej situácie sa už čoskoro začnú vykonávať.

JZS - Chirurgia, ProCare Prešov

 

Operácie budú realizované za prísneho hygienicko-epidemiologického režimu v súlade s nariadením hlavného hygienika. Pacient musí pred operáciou dodržať 14-dňovú domácu karanténu, počas ktorej nevykazuje príznaky ochorenia COVID-19.

Oddelenie rádiológie postupne zvyšuje počty vyšetrení za dôkladne dodržiavaných hygienických pravidiel. Pacienti sú objednávaní na presný termín, aby zbytočne nečakali na chodbách. CT a MR pracovisko, ako aj röntgen, fungovali počas celej krízovej situácie.

Pacienti sa na fyziatricko-balneologicko-rehabilitačné pracovisko – FBRL pracovisko na 1. poschodí – objednávajú na presný čas, aby nedochádzalo ku ich koncentrácii v spoločných priestoroch. Podľa nariadení hlavného hygienika sa poskytujú suché procedúry, rehabilitácie a cvičenie.

Naďalej vyzývame pacientov, aby udržiavali hygienu rúk, prekrývali si dýchacie cesty a dodržiavali dostatočný odstup.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.02.2021

Poďakovanie firme Sladučké Ovocie

Firma Sladučké Ovocie s.r.o., podporila zamestnancov rimavskosobotskej všeobecnej nemocnice Svet zdravia, a. s., darovaním čerstvého ovocia, zeleniny a produktov vlastnej výroby.

Aktuality 25.02.2021

Zdravotníci v Dunajskej Strede dostali od pacienta chutný dar

V dunajskostredskej nemocnici dostal tento týždeň personál skutočne milé poďakovanie.

Aktuality 22.02.2021

Vedúca sestra galantskej nemocnice: Častokrát sa musíme ísť vyplakať

Od 7. januára je nemocnica Svet zdravia v Galante reprofilovaná na červenú, teda covidovú nemocnicu. Na oddelení anestéziológie a multiodborovej intenzívnej starostlivosti (OAMIS) sa o pacientov s ochorením COVID-19 starajú sestry a lekári v celotelových overaloch, s respirátormi a ochrannými okuliarmi na tvári.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO