Aktuality, Svet Zdravia, Dunajská Streda    01.08.2017

Pitný režim pre pacientov nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda

Nemocnica Svet zdravia Dunajská Streda sa zapojila do projektu "Pitný režim pre našich pacientov", ktorého cieľom je zlepšiť poskytovanie starostlivosti o našich pacientov prostredníctvom podpory prijímania dostatku tekutín, a to najmä teraz, počas letných horúčav.

 

Túto službu sme poskytli pre našich pacientov zadarmo a s radosťou, za výpomoci študentov Strednej Zdravotníckej školy, ktorý nám vypomáhajú počas letných prázdnin. Odozva zo strany pacientov bola veľmi pozitívna vrátane príjemného slova, uznania a podpory.

Veríme, že náš nápad bude mať čoraz viac pozitívnych reakcií a tešíme sa, že vieme potešiť a spríjemniť deň našim pacientom aj takouto formou.

V týchto horúcich letných dňoch boli naši zamestnanci osviežený malou pozornosťou vo forme nanukov. Každému určite dobre padlo chvíľkové osvieženie.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.01.2018

V dunajskostredskej nemocnici prišlo vlani na svet 855 detí

V nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku narodilo 855 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek sa tešilo z dvojčiat.

Aktuality 18.01.2018

V humenskej pôrodnici sa vlani narodilo takmer 550 detí, dominovali mená Nina a Adam

V nemocnici Svet zdravia Humenné počas minulého roka prišlo na svet 548 detí. Chlapcov sa narodilo viac ako dievčat a osem mamičiek si domov odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO