Blog, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    05.02.2015

Novou námestníčkou vo vranovskej nemocnici sa stala MUDr. Marína Romanová

V januári tohto roka nastala v nemocnici Svet zdravia Vranov nad Topľou zmena na poste námestníka liečebno-preventívnu starostlivosť. Túto funkciu od polovice januára zastáva MUDr. Marína Romanová, ktorá bude naďalej pôsobiť aj ako primárka doliečovacieho oddelenia. Doterajší námestník MUDr. Igor Mihók bude v nemocnici viesť oddelenie chirurgie a úrazovú chirurgiu ako primár.

2014-10-SZ-VT-MUDr. Marína Romanová.jpg

MUDr. Marína Romanová ukončila štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach v roku 1996. Hneď po ukončení štúdia nastúpila na interné oddelenie NsP vo Vranove nad Topľou. Od septembra 1998 pracuje na doliečovacom oddelení, ktorému je verná dodnes. Najprv pracovala ako sekundárna lekárka, od roku 2005 vedie oddelenie na poste primárky. V roku 2012 sa stala predsedníčkou Spolku lekárov Slovenskej lekárskej spoločnosti.

„Mojou prioritou je zlepšenie komunikácie vo vzťahu k pacientom, získavanie si ich dôvery a budovanie kvalitných profesionálnych lekárskych tímov. Keďže z materiálno-technickej stránky došlo v našej nemocnici v spolupráci so Svetom zdravia k výraznému zlepšeniu, v tomto období nastal čas zamerať sa na kvalitu a efektivitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti. Bola by som veľmi rada, keby sa pacienti v budúcnosti s dôverou obracali práve na naše pracoviská, kde nájdu vysoko profesionálnych a empatických ľudí, schopných riešiť ich zdravotné problémy,“ zdôraznila MUDr. Marína Romanová, námestníčka pre liečebno-preventívnu starostlivosť nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.02.2018

V ktorých nemocniciach platí pre chrípku zákaz návštev?

V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva bol dosiaľ vydaný zákaz návštev pre desať nemocníc siete Svet zdravia. Dôvodom je zvýšený výskyt chrípky a akútnych respiračných ochorení. Zákaz návštev platí na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc. Cieľom tohto opatrenia je znížiť riziko prenosu respiračných ochorení na minimum. Zákaz platí do odvolania.

Aktuality 15.02.2018

Valentínska kvapka krvi vo Svidníku

Spolu 53 darcov zavítalo na Valentína do nemocnice Svet zdravia Svidník, aby ľuďom, ktorí to potrebujú, darovali tú najvzácnejšiu tekutinu. Na hematologicko-transfuziologickom oddelení tak 14. februára odštartovali kampaň Valentínska kvapka krvi, ktorú nemocnica organizuje spolu so Slovenským Červeným krížom.

Aktuality 15.02.2018

Zmena poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe

Vážení pacienti, v zmysle Zákona č. 577/2004 Z. z. - Zákon o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti si Vás týmto dovoľujeme informovať o zmene poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe s účinnosťou od 01.11. 2017.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO