Aktuality, Blog, Michalovce    02.11.2017

NEMOCNICA NOVEJ GENERÁCIE UŽ AJ S MODERNÝMI LÔŽKAMI

Práce v nemocnici novej generácie pár týždňov pred jej spustením napredujú stále rýchlejším tempom.

Posledný septembrový týždeň okrem množstva iných dokončovacích prác v interiéri a rovnako aj v exteriéri nemocnice boli navezené úplne nové moderné lôžka do všetkých oddelení nemocnice, rovnako ako aj lôžka pre novorodencov, detské lôžka a príručné stolíky.

Pacienti určite ocenia mimoriadny komfort, ktorý nové lôžka ponúkajú. Sú polohovateľné, s integrovanými bočnicami, súčasťou sú infúzne stojany a ďalšie doplnky. Pre pacientov sú bezpečné, prispievajú k prevencii pádov a nové kvalitné matrace k prevencii vzniku dekubitov, zároveň uľahčujú prácu sestrám a lekárom pri manipulácii a ošetrovaní pacientov.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.02.2018

V ktorých nemocniciach platí pre chrípku zákaz návštev?

V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva bol dosiaľ vydaný zákaz návštev pre desať nemocníc siete Svet zdravia. Dôvodom je zvýšený výskyt chrípky a akútnych respiračných ochorení. Zákaz návštev platí na všetkých lôžkových oddeleniach nemocníc. Cieľom tohto opatrenia je znížiť riziko prenosu respiračných ochorení na minimum. Zákaz platí do odvolania.

Aktuality 15.02.2018

Valentínska kvapka krvi vo Svidníku

Spolu 53 darcov zavítalo na Valentína do nemocnice Svet zdravia Svidník, aby ľuďom, ktorí to potrebujú, darovali tú najvzácnejšiu tekutinu. Na hematologicko-transfuziologickom oddelení tak 14. februára odštartovali kampaň Valentínska kvapka krvi, ktorú nemocnica organizuje spolu so Slovenským Červeným krížom.

Aktuality 15.02.2018

Zmena poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe

Vážení pacienti, v zmysle Zákona č. 577/2004 Z. z. - Zákon o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti si Vás týmto dovoľujeme informovať o zmene poplatku za poskytnutie zdravotnej starostlivosti v ústavnej pohotovostnej službe s účinnosťou od 01.11. 2017.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO