Aktuality, Svet Zdravia, Vranov nad Topľou    18.06.2019

Na pediatrickom oddelení sa rozdávala radosť

Štedrosť je jednou z cnosti, ktorú preukázali organizátori a účastníci podujatia Sačurovský traktor.

 

Počas podujatia sa vyzbieralo symbolické vstupné, ktoré sa vďaka partnerom a sponzorom zaokrúhlilo na sumu 500€ na zakúpenie pulzného oxymetra, ktorý slúži na meranie stupňa okysličenia krvi v ľudskom tele. Okrem sumy, ktorú vyzberali, na nadštandardnú izbu pediatrického oddelenia podarovali nový televízor. „Sám som otcom dvoch malých detí a zažil som kontakt aj s týmto detským oddelením, preto niekde v podvedomí som mal zapísané, že by sme mu radi pomohli, čo sa aj podarilo. Keď sa ma pýtali média, či bude ďalší ročník Sačurovského traktora, odpovedal som kladne a rovnako môžem prisľúbiť, že rovnako budeme pokračovať aj v tradícii zbierok,reagoval starosta obce Sačurov Peter Barát.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO