Aktuality, Svet Zdravia, Svidník    13.12.2017

Mikuláš prišiel aj do nemocnice

K naším najmenším pacientom zavítal aj tento rok Mikuláš so svojimi pomocníkmi.

 

Nielen detičkám, ale aj pacientom Doliečovacieho a Geriatrického oddelenia daroval sladké prekvapenie,  poprial skoré uzdravenie. Okrem darčekov priniesol aj mnoho úsmevov, radosti, nielen na tvárach detí, ale ak ich rodičov ako aj zdravotníckemu personálu.

Nemocnicou sa niesli nádherné adventné piesne v podaní žiakov Cirkevnej  strednej školy Milosrdného Samaritána  Svidník.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 21.06.2018

Lekárska služba prvej pomoci sa mení na ambulantnú pohotovostnú službu

Zákonom č. 257/2017 Z. z. bol novelizovaný zákon č. 576/2004 Z. z. o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Táto novela ruší lekársku službu prvej pomoci a zavádza ambulantnú pohotovostnú službu v čase od 16. do 22. hodiny v pracovných dňoch a v čase od 7. do 22. hodiny v dňoch pracovného pokoja.

Aktuality 20.06.2018

Deň zdravia s DÔVEROU

Aj tento rok poisťovňa Dôvera zorganizovala pre zamestnancov michalovskej nemocnice Deň zdravia, ktorý sa uskutočnil v utorok, 19. júna.

Aktuality 20.06.2018

Zdravotní klauni v nemocnici Galanta

Na Pediatrickom oddelení Nemocnice s poliklinikou Sv. Lukáša Galanta, a. s. 12. júna 2018 klaunovali „zdravotní klauni“ z občianskeho združenia Červený nos pre všetky hospitalizované deti na tomto oddelení. Dobrou náladou a smiechom prispeli k ich psychickej pohode v nemocničnom prostredí a zároveň aj k zlepšeniu ich celkového zdravotného stavu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO