Aktuality, Svet Zdravia, Rožňava    08.09.2017

Lôžka novej generácie

Rožňavská nemocnica sa môže pochváliť obnovou nemocničných lôžok na oddelení vnútorného lekárstva. Posteľový fond tohto oddelenia je 45 lôžok, obnova sa dotkla 24 polohovateľných lôžok s príslušenstvom a nočnými stolíkmi.

Pacienti ocenia zlepšenie komfortu, možnosť polohovania chrbtového, stehenného a lýtkového dielu, ľahké ovládanie funkcií. Štandardnou súčasťou sú integrované bočnice, hrazdy, infúzne stojany a ďalšie akcesória. Nové vybavenie určite prispeje k vyššej bezpečnosti pacientov, k prevencii dekubitov či pádov.

Kvalitné lôžka s novým dizajnom uľahčia aj prácu lekárom a sestrám, pri manipulácii a ošetrovaní ležiacich pacientov.

Nemocničné lôžka patria medzi to prvé, s čím sa človek stretne po príchode na lôžkové oddelenia. Veríme, že táto investícia prispeje k väčšej pohode pacientov počas hospitalizácie, s dôrazom na pohodlie, bezpečnosť a prevenciu potenciálnych komplikácií.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.02.2018

Humenská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Humenné dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Michalovská nemocnica dostala pre bábätká neonatologické prístroje

Prístroj na kyslíkovú liečbu, fototerapeutická lampa či výhrevné lôžko. Nemocnica Svet zdravia Michalovce dostala od spoločnosti Lidl set neonatologických prístrojov pre novorodencov za približne 19-tisíc eur. Darovať ich nemocnici pomohli zákazníci potravinového reťazca, ktorí sa zapojili do projektu Dobré rozprávky. Urobili tak už tretí rok po sebe.

Aktuality 19.02.2018

Začína sa štvrtý ročník súťaže Medik roka 2018

Sieť nemocníc Svet zdravia vyhlasuje spoločne s partnermi už štvrtý ročník odbornej súťaže určenej pre študentov 5. a 6. ročníka lekárskych fakúlt Medik roka 2018. Budúci lekári v odbore všeobecné lekárstvo si v nej môžu preveriť a zmerať svoje teoretické poznatky. Aprílové vyvrcholenie súťaže v Michalovciach ponúkne následne 20 finalistom kombináciu odborných workshopov a napínavého súťaženia v praktických podmienkach skutočnej nemocnice. Na jedného víťaza čaká finančná výhra v hodnote 3000 eur. Všetkým finalistom bude súčasne ponúknuté garantované pracovné miesto v nemocnici siete Svet zdravia, traja najlepší si budú môcť vybrať oddelenie podľa vlastného výberu. Registrácia do súťaže prebieha na stránke www.medikroka.sk do 18. marca 2018.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO