Aktuality, Svet Zdravia, Humenné    14.02.2018

Humenská pôrodnica pripravila pre mamičky valentínske prekvapenie

Balóniky, červená výzdoba a linecké koláčiky v tvare srdiečok. Takto to dnes vyzeralo na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v nemocnici Svet zdravia Humenné. Personál totiž pre mamičky pripravil milé valentínske prekvapenie. Zahanbiť sa pritom nedali ani partneri a manželia.

 

„Chceli sme priniesť do našej pôrodnice trochu valentínskej atmosféry. Každý člen nášho zdravotníckeho tímu sa snažil prispieť k tomu, aby sme urobili tento deň pre mamičky trochu neobyčajným. A myslíme si, že sa nám to aj podarilo,“ hovorí primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia humenskej nemocnice MUDr. Ladislav Hamadej.

Každá mamička, ktorá je v týchto dňoch hospitalizovaná so svojím dieťatkom na šestonedelí, dostala od primára veľké linecké srdiečko. Personál taktiež priestory celého oddelenia vyzdobil srdiečkami a balónikmi.

„Dnes je v pôrodnici perfektná atmosféra. Je sviatok lásky a je naozaj veľmi milé, že tento deň mamičkám nemocnica takto spríjemnila. Dokonca nás navštívil pán primár s koláčikom – srdiečkom. S partnerom nás to potešilo,“ povedala 28-ročná Andrea Jarolínová z Rovného.

Ďalšou z asi desiatich mamičiek, ktorá sa v humenskej pôrodnici tešila zo svojho novorodenca, je aj 33-ročná Vladimíra Leškováčová z Humenného. „Personál dnes pre nás pripravil milé valentínske prekvapenie. Sladká pozornosť od pána primára nás prekvapila. Vidieť, že sa naozaj snažia urobiť pre spokojnosť pacientiek maximum,“ podotkla.

Aj partneri a manželia mamičiek dnes do pôrodnice prichádzali s kytičkami. Na oddelení sa dokonca objavil aj plyšový medveď.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO