Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    09.06.2017

Festival zdravia

Dňa 26.05.2017 (piatok) sa naša nemocnica zúčastnila FESTIVALU ZDRAVIA so ZP Dôvera, ktorý sa konal na námestí mesta Žiar nad Hronom.

Festival tvorili rôzne stanovištia, z ktorých sa každé zaoberalo iným prístupom k zdravému životnému štýlu. V stánkoch boli pre návštevníkov prichystané rôzne merania a iné zaujímavé aktivity, ako napríklad meranie stresu, poradenstvo ohľadom relaxačných techník, ukážky prvej pomoci, komplexné vyšetrenie ľudského tela a iné zaujímavé aktivity.

V stánku Sveta zdravia naše kolegyne poskytovali záujemcom meranie krvného tlaku a glykémie. Ako novinku sme si pripravili rýchlokurz správneho umývania rúk a následnú kontrolu UV lampou.

Stánok našej nemocnice Svet zdravia prišiel podporiť aj riaditeľ nemocnice Mgr. MVDr. Branislav Jaďuď, MBA.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 16.01.2018

V rožňavskej pôrodnici sa vlani uskutočnilo 567 pôrodov

V nemocnici Svet zdravia Rožňava sa počas minulého roka uskutočnilo 567 pôrodov. Dievčat prišlo na svet viac ako chlapcov a šesť mamičiek si domov z nemocnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 15.01.2018

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 1200 detí, počet pôrodov stúpol

V nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota vlani stúpol počet pôrodov. Zatiaľ čo v roku 2016 sa ich tam uskutočnilo 1130, minulý rok sa počet zvýšil na 1215. Štyri mamičky na svet priviedli aj dvojčatá.

Aktuality 15.01.2018

V topoľčianskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 500 detí

V nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa minulý rok narodilo 536 detí. Dievčat tam prišlo na svet viac ako chlapcov a dve mamičky si domov odniesli aj dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO