Aktuality, Svet Zdravia, Partizánske    30.07.2020

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ V PARTIZÁNSKEJ PÔRODNICI

 

Srdečne Vás pozývame na deň otvorených dverí v partizánskej pôrodnici.

Radi Vám poskytneme možnosť spoznať prostredie, kde privediete na svet svoje vytúžené bábätko. Vysvetlíme Vám všetko, čo Vás bude zaujímať.

Okrem toho získate aj množstvo informácií ohľadom rôznych polôh pri pôrode, tlmenia bolesti či odberu pupočníkovej krvi. Využite túto príležitosť a príďte si pozrieť priestory pôrodnice, vrátane pôrodnej sály a nadštandardných izieb.

SPRIEVODNÝ PROGRAM:

  • Poradenstvo psychofyzickej prípravy na pôrod
    Martina Smolnická, certifikovaná lektorka psychofyzickej prípravy na pôrod
  • Nové trendy v pôrodníctve
    Mgr. Radoslava Cifríková, hlavná pôrodná asistentka siete nemocníc Svet zdravia
  • Poradenstvo po pôrode (laktácia, životospráva,…)
    MUDr. Michaela Mariani Nikolényová a MUDr. Petra Michale

Podujatie sa koná pri príležitosti svetového týždňa na podporu dojčenia podľa Svetovej zdravotníckej organizácie, ktorá sa usiluje touto iniciatívou o lepšie zdravie pre novorodencov. Čaká na Vás aj malé prekvapenie.

Tešíme sa na Vás.

Tím gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

Viac informácií o programe a ukážku, ako to vyzeralo na dni otvorených dverí pôrodnice v roku 2019 nájdete v galérii nižšie.

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.07.2021

Piknik s laktačnou poradkyňou v dunajskostredskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Aktuality 28.07.2021

Prednášky s laktačnou poradkyňou v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

Aktuality 26.07.2021

Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO