Aktuality, Trebišov    13.06.2020

Darovanie krvi v Trebišove

Svetový deň darcov krvi si pripomenuli aj v trebišovskej nemocnici, kde sa dnes zišlo takmer 50 darcov krvi, ktorí spolu darovali  takmer 18 litrov krvi.

 

Ešte pred začiatkom odberových hodín stáli darcovia na schodoch a čakali na otvorenie darcovských miestností. Záujem darcov o darovanie krvi nás veľmi teší, je to naozaj pozitívny zvyk, ktorý si ľudia pestujú a ostali mu verní aj počas koronakrízy.

Pre všetkých darcov bolo pripravené prekvapenie, ktoré ich potešilo a ostane spomienkou na Svetový deň darcov krvi. Pozývame všetkých, ktorí doteraz váhajú s darovaním krvi, aby prišli do trebišovskej nemocnice, podporili dobrú vec a darovali niečo zo seba.

Staňte sa aj Vy hrdými darcami krvi. Sme tu pre Vás počas odberových dní – v stredu a v piatok na 2. poschodí hematologicko-transfúzneho oddelenia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.07.2020

Dobrovoľníci v nemocnici Partizánske

Aktuality 08.07.2020

Grantová podpora z Nadácie Penta pre galantskú nemocnicu

Galantská nemocnica sa v spolupráci s Občianskym združením Templars Slovakia uchádzala začiatkom roka 2020 o grantovú podporu z Nadácie Penta.

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO