Aktuality, Trebišov    13.06.2020

Darovanie krvi v Trebišove

Svetový deň darcov krvi si pripomenuli aj v trebišovskej nemocnici, kde sa dnes zišlo takmer 50 darcov krvi, ktorí spolu darovali  takmer 18 litrov krvi.

 

Ešte pred začiatkom odberových hodín stáli darcovia na schodoch a čakali na otvorenie darcovských miestností. Záujem darcov o darovanie krvi nás veľmi teší, je to naozaj pozitívny zvyk, ktorý si ľudia pestujú a ostali mu verní aj počas koronakrízy.

Pre všetkých darcov bolo pripravené prekvapenie, ktoré ich potešilo a ostane spomienkou na Svetový deň darcov krvi. Pozývame všetkých, ktorí doteraz váhajú s darovaním krvi, aby prišli do trebišovskej nemocnice, podporili dobrú vec a darovali niečo zo seba.

Staňte sa aj Vy hrdými darcami krvi. Sme tu pre Vás počas odberových dní – v stredu a v piatok na 2. poschodí hematologicko-transfúzneho oddelenia.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.07.2021

Piknik s laktačnou poradkyňou v dunajskostredskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia pozývame mamičky, pokojne aj s bábätkami a kočíkmi, na piknik v tráve s laktačnou poradkyňou.

Aktuality 28.07.2021

Prednášky s laktačnou poradkyňou v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce chránime a podporujeme dojčenie zavedením najvyššieho štandardu pri získavaní poznatkov v oblasti dojčenia.

Aktuality 26.07.2021

Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO