Aktuality, Svet Zdravia, Partizánske    13.06.2013

Chirurgické oddelenie partizánskej nemocnice s novou posilou

Chirurgické oddelenie v Nemocnici s poliklinikou Partizánske, n.o. má nové vedenie. Novým primárom je MUDr. Martin Rus.

MUDr. Martin Rus svoju odbornú prax začínal v Nemocnici s poliklinikou Ilava. Svoje skúsenosti ďalej rozvíjal ako zástupca primára v súkromnej nemocnici Zdravie v Púchove a neskôr ako primár chirurgického oddelenia v Bánovciach nad Bebravou – v 1. súkromnej nemocnici, s.r.o.

„Chirurgické oddelenie je momentálne na vysokej úrovni v poskytovaní zdravotnej starostlivosti pacientom. Verím, že spoločne s kolektívom a mojimi skúsenosťami budeme pokračovať v tomto náročnom, ale úspešnom napredovaní,“ hovorí primár o plánoch do budúcnosti oddelenia.

Počas svojej 22-ročnej chirurgickej praxe nadobudol mnoho vedomostí a certifikovaných zručnosti. Úspešne zložil atestáciu prvého aj druhého stupňa z chirurgie. Dokonale ovláda chirurgické úkony ako moderné staplerové techniky, laparoskopické operácie prietrže (hernioplastika) a slepého čreva (appendectomia), odstránenie hemoroidov a prolapsu Longovou metódou, ultrazvuk brušnej dutiny u dospelých a mnohé iné.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO