Plastická chirurgia ProCare Betliarska

Úspešná realizácia estetických zákrokov si vyžaduje zladený tím a špičkové vybavenie. ProCare na Betliarskej v Bratislave v súčasnosti v spolupráci s uznávaným estetickým chirurgom doc. MUDr. Martinom Boháčom, PhD. a MB Clinic ponúka klientom celistvú skrášľujúcu starostlivosť. Spolu s tímom odborníkov poskytuje MUDr. M. Boháč pacientom rozsiahle portfólio služieb z oblasti plastickej chirurgie, korektívnej dermatológie, laserovej medicíny a intímnej rejuvenizácie.
Silnou stránkou je špecializácia na kombinované esteticko-chirurgické zákroky, kedy sa v rámci jednej operácie upravujú viaceré problémové časti tela. Ich výhodou je pôsobivejšia zmena, vyššia efektivita a kratšia celková rekonvalescencia. Popritom kladie dôraz na prirodzenú estetiku s ohľadom na osobitosť klienta. Silné medicínske zázemie, komfort, ktorý prináša prostredie malej súkromnej kliniky a nadštandardná starostlivosť uspokoja aj tých najnáročnejších klientov.

Partneri:

 

 
 

Benefity

 • Nadštandardný prístup ku klientom

 • Medzinárodné skúsenosti estetického chirurga

 • Špičkové vybavenie operačného traktu

 • Široké portfólio zákrokov

Služby

O vaše zdravie a krásu tela sa stará

 • Doc. MUDr. Martin Boháč, PhD., MPH, MHA, FEBOPRAS

  Plastický chirurg

  Pôsobí ako odborník v oblasti estetickej a rekonštrukčnej chirurgie na privátnych klinikách v Bratislave, Prahe a Viedni.

  Viac...

Poďakovania

 • MUDr. M. Boháča poznám už dlhšie a dostala som naňho aj skvelé referencie z okolia. Napriek jeho mladému veku má už toho veľa za sebou, neustále sa vzdeláva a posúva vo svojej špecializácii. Všetko dokonale vysvetlí. Dala som si tu odstrániť znamienka na tvári, lebo som chcela mať istotu, že to bude pekne urobené. MUDr. Boháča rozhodne odporúčam, je to skvelý odborník a veľmi príjemný človek.

  Lucia Wirthová

Kontakt

Objednajte sa na konzultáciu na telefónnom čísle 0948 883 883 alebo prostredníctvom formulára na www.mbohac.sk