Aktuality, Svet Zdravia, Dunajská Streda    26.07.2017

Zmena na poste riaditeľa nemocnice v Dunajskej Strede

 Včera bola uzavretá dohoda so Zitou Ženišovou o ukončení jej pôsobenia na pozícii riaditeľa nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda. Od 1. augusta 2017 bude dočasným vedením nemocnice poverená Sylvia Bock, ktorá má aktuálne v nemocnici na starosti vzťahy so zdravotnými poisťovňami.

Sylvia Bock pôsobí v dunajskostredskej nemocnici od roku 2009. Predtým bola tri roky riaditeľkou neziskovej spoločnosti Forlife, ktorá prevádzkovala nemocnice v Komárne v Šali. V minulosti tiež pôsobila na viacerých pozíciách vo finančnom sektore.

„Som presvedčený, že nová riaditeľka nemocnice sa tejto úlohy dobre zhostí a nemocnica bude ďalej napredovať. Rád by som sa pri tejto príležitosti súčasne poďakoval Zite Ženišovej za odvedenú prácu pre dunajskostredskú nemocnicu a poprial jej veľa úspechov v ďalšom súkromnom i v profesionálnom živote. Verím, že v rámci našej skupiny ostaneme spolupracovať pri ďalších strategických projektoch,” doplnil Marek Duban, generálny riaditeľ siete polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia.

Dunajská Streda 26 júla 2017.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.01.2018

V dunajskostredskej nemocnici prišlo vlani na svet 855 detí

V nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku narodilo 855 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek sa tešilo z dvojčiat.

Aktuality 18.01.2018

V humenskej pôrodnici sa vlani narodilo takmer 550 detí, dominovali mená Nina a Adam

V nemocnici Svet zdravia Humenné počas minulého roka prišlo na svet 548 detí. Chlapcov sa narodilo viac ako dievčat a osem mamičiek si domov odnieslo dvojičky.

Aktuality 17.01.2018

V Trebišove vlani uskutočnili 679 pôrodov, do nemocnice prišli aj rodičky z Bardejova či Prešova

V nemocnici Svet zdravia Trebišov sa počas minulého roku uskutočnilo 679 pôrodov. Dievčat sa v Trebišove narodilo viac ako chlapcov a päť mamičiek priviedlo na svet dvojičky.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO