Aktuality, Žiar nad Hronom    23.06.2020

Žiarska nemocnica poďakovala dobrovoľníkom, stali sa COVID hrdinami

Žiarska nemocnica poďakovala dobrovoľníkom, stali sa COVID hrdinami

Prirástli ste nám k srdcu! Takto zneli v úvode stretnutia s dobrovoľníkmi slová Evy Valentovej, námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť v Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom. 15 dobrovoľníkov sa počas epidémie koronavírusu stalo súčasťou personálu žiarskej nemocnice. Na triážnom pracovisku strávili v nepretržitej prevádzke skoro tri mesiace.

Dobrovoľníkom – medikom, budúcim sestrám, laborantom, členom Kynologického záchranného zboru SR a miestneho spolku Červeného kríža vedenie žiarskej nemocnice vyslovilo poďakovanie za ich nezištnú pomoc a nasadenie počas neľahkých dní. Ako poďakovanie pripravila žiarska nemocnica malé občerstvenie a darčeky. Aj COVID TEAM dobrovoľníkov prekvapil námestníčku pre ošetrovateľskú starostlivosť originálnym tričkom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 07.08.2020

Ambulancia cestovnej medicíny

Aké očkovania absolvovať pred cestou do tropických krajín, kedy preventívne nasadiť antimalariká a na čo všetko si dať pozor počas pobytu v trópoch?

Aktuality 07.08.2020

Medzinárodný týždeň dojčenia v Michalovciach

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sa tieto dni nesú v duchu medzinárodného týždňa dojčenia.

Aktuality 05.08.2020

Slovakia strongest man a varenie kotlíkových špecialít

V sobou 25. 7. 2020 sa v Sládkovičove na letisku uskutočnilo podujatie s názvom Slovakia Strongest Man, kde silní muži bojovali o titul majstra Slovenska.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO