Aktuality, Žiar nad Hronom    10.05.2022

Žiarska nemocnica otvorila pre pacientov novú endokrinologickú ambulanciu

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom otvorila pre pacientov novú endokrinologickú ambulanciu.

Ambulancia sa špecializuje na diagnostikou a liečbou štítnej žľazy, prištítnych žliaz, podmozgovej žľazy, nadobličiek,  pohlavných žliaz, chorôb endokrinného systému, metabolických ochorení kostí a ďalších metabolických chorôb a porúch výživy. Zaoberá sa tiež terapeutickými a preventívno-organizačnými opatreniami, poskytuje sonografické vyšetrenia štítnej žľazy i prištítnych teliesok. Ambulancia sa nachádza v budove polikliniky na 3. poschodí, na ulici Sládkovičova 11 v Žiari nad Hronom.

Na vyšetrenie je potrebné objednať sa vopred na tel. čísle 045/6709 941 v čase od 13:00 – 14:00 hod.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.05.2022

OCENENIE BIELE SRDCE

Námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť Nemocnice Svet zdravia Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica Mgr. Eva Valentová získala ocenenie Biele srdce. Ocenenie každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier.

Aktuality 18.05.2022

Krajší deň v záhrade

Pokračovanie úspešného projektu Krajší deň v záhrade sme odštartovali s pracovníkmi spoločnosti Syráreň Bel Slovensko a.s., ktorí priložili ruku k dielu a revitalizovali časť onkologickej záhrady.

Aktuality 18.05.2022

5. výročie otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov

Na oddelení dlhodobo chorých sa pri príležitosti 5. výročia otvorenia Dobrovoľníckeho centra Krajší deň v nemocnici Trebišov uskutočnila akcia, na ktorú boli pozvané dobrovoľníčky Katka, Zuzanka, Boženka a Evička z Denného centra 1 Trebišov, ktoré vykonávajú dobrovoľnícku činnosť od jeho začiatku.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO