Aktuality, Svidník    15.05.2020

Zamestnanecká kvapka krvi 2020 v Nemocnici Svidník

Každoročne zamestnanci Nemocnice Svidník prichádzajú spoločne na Hematologicko-transfúziologické pracovisko, kde sa stávajú dobrovoľnými darcami krvi.

 

Bolo tomu tak aj 14. mája, kedy nemocnica vyhradila netradičný odberový deň pre svojich zamestnancov. Boli medzi nimi aj prvodarcovia, za ich odvahu im patrí výnimočné poďakovanie.

Táto tradícia pokračuje ako signál nenahraditeľnej potreby darovania krvi pre všetkých ľudí. Zdravotnícki pracovníci vo svojej každodennej práci využívajú krv od darcov ako jedinečný a zatiaľ nenahraditeľný liek, ktorý zachraňuje ľudské životy.

Vedenie nemocnice ďakuje svojim zamestnancom,  ktorí prišli podporiť túto tradíciu, ale aj všetkým darcom, ktorí svojim ušľachtilým činom,  darovaním krvi, nezištne  pomáhajú iným ľudom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 25.11.2020

Zbierka pre predčasne narodené deti

Predčasne narodené deti sú často dlhodobejšie hospitalizované na nedonoseneckých oddeleniach i na jednotkách intenzívnej starostlivosti. Veľmi dôležitý je aj kontakt s rodinou.

Aktuality 25.11.2020

Poďakovanie primátorovi mesta Humenné

Nemocnica Svet zdravia Humenné v zastúpení p. riaditeľom MUDr. Jaroslavom Marčišinom chce vysloviť poďakovanie primátorovi mesta Humenné PhDr. Ing. Milošovi Meričkovi za spoluprácu.

Aktuality 23.11.2020

Svetový deň predčasne narodených detí v humenskej nemocnici

17. november je dňom, kedy si okrem nežnej revolúcie pripomíname aj deň, ktorý patrí tým úplne najmenším a najkrehkejším – Svetový deň predčasne narodených detí.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO