Aktuality, Svidník    15.05.2020

Zamestnanecká kvapka krvi 2020 v Nemocnici Svidník

Každoročne zamestnanci Nemocnice Svidník prichádzajú spoločne na Hematologicko-transfúziologické pracovisko, kde sa stávajú dobrovoľnými darcami krvi.

 

Bolo tomu tak aj 14. mája, kedy nemocnica vyhradila netradičný odberový deň pre svojich zamestnancov. Boli medzi nimi aj prvodarcovia, za ich odvahu im patrí výnimočné poďakovanie.

Táto tradícia pokračuje ako signál nenahraditeľnej potreby darovania krvi pre všetkých ľudí. Zdravotnícki pracovníci vo svojej každodennej práci využívajú krv od darcov ako jedinečný a zatiaľ nenahraditeľný liek, ktorý zachraňuje ľudské životy.

Vedenie nemocnice ďakuje svojim zamestnancom,  ktorí prišli podporiť túto tradíciu, ale aj všetkým darcom, ktorí svojim ušľachtilým činom,  darovaním krvi, nezištne  pomáhajú iným ľudom.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.05.2021

Spustili sme kampaň so Zuzkou Smatanovou k Svetovému dňu hygieny rúk

Aktuality 28.04.2021

Barbarka z michalovskej nemocnice navštívila prezidentku SR

Barbara Balogová bola jednou z tých, ktorých tento mesiac pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov v Prezidentskom paláci prijala hlava štátu Zuzana Čaputová. Mladá 19-ročná zdravotnícka asistentka pôsobí v Nemocnici Svet zdravia Michalovce na oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny. Ako toto stretnutie s prezidentkou prežívala? Vyspovedali sme ju!

Aktuality 26.04.2021

Legenda medicíny MUDr. Andrej Leňo

Pri príležitosti dňa lekárov by sme vám chceli predstaviť legendu medicíny z humenskej nemocnice - MUDr. Andreja Leňa (* 19. 7. 1908 Báčsky Petrovec – † 30. 9. 1976 Bratislava), ktorý patrí medzi legendy československej chirurgie.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO