Aktuality, Vranov nad Topľou    11.11.2021

Za kuchynským stolom

Tak ako je kuchynský stôl miestom, kde sa rodina stretáva a komunikuje, tak aj vedenie vranovskej nemocnice „za kuchynský stôl“ pozvalo svojich novonastúpených zamestnancov.

 

Pripravili sme pre nich chutné raňajky, predstavili  im bližšie fungovanie nemocnice, ako i siete ProCare a Svet zdravia, spolu sme diskutovali a zdieľali svoje dojmy a zážitky z práce na oddeleniach. Aj touto cestou si chceme uctiť a bližšie spoznať ľudí, ktorí si pre svoj profesijný rast vybrali práve našu nemocnicu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 22.11.2021

Študenti, naši hrdinovia s veľkým srdcom

Študenti, maturanti sa aktívne zapojili do výzvy Hematologicko - transfúziologického oddelenia nemocnice Svidník a prišli 19.11.2021 darovať to najcennejšie - svoju krv, pre pacientov nemocníc, ktorí aj počas veľmi náročnej pandémie potrebujú k záchrane života krv iného človeka.

Aktuality 16.11.2021

Deň predčasne narodených detí

17. novembra si každoročne pripomíname Svetový deň predčasne narodených detí. Tento deň bol založený európskymi rodičovskými organizáciami a rodičmi predčasne narodených detí v roku 2008. Cieľom bolo informovať o problematike predčasných pôrodov.

Aktuality 15.11.2021

EMG workshop v rimavskosobotskej nemocnici

V októbri Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota usporiadala EMG workshop, ktorého sa zúčastnili elektromyografisti z celého Slovenska.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO