Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Vzácni hostia z Prahy a Košíc v Nemocnici Michalovce

Svet zdravia, a.s. v spolupráci s Nemocnicou novej generácie v Michalovciach usporiadal odborný seminár na tému Neonatálna ultrasonografia.

 

Seminár sa venoval niekoľkým vážnym témam ako skríningové vyšetrenie mozgu a niektoré najčastejšie patologické nálezy (MUDr. Melichar, J., Praha), význam USG srdca v regionálnych nemocniciach (MUDr. Krcho, P., PhD., Košice) a USG brucha a brušných orgánov (MUDr. Sebroň, V., Praha). Odborný garantom seminára bola primárka pediatrického a neonatologického oddelenia Nemocnice Michalovce MUDr. Dana Jurečková, PhD. Seminára sa zúčastnili lekári z Michaloviec, Trebišova, Vranova nad Topľou, Humenného a Rimavskej Soboty. Účasť bola teda úctyhodná a je to ďalší krok, ktorý posúva odbornosť našich lekárov neustále vpred.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.05.2019

Prijatie daru monitorov dychu Babysense Neonatologickému oddeleniu od nadácie Križovatka

Neonatologické oddelenie nemocnice A. Leňa v Humennom prijalo dňa 23.05.2019 za prítomnosti pani primárky MUDr. Márie Vasilovej a vedúcej sestry Mgr. Marty Plátkovej 10 ks monitorov dychu Babysense. Poďakovanie za tento ušľachtilý dar patrí pani riaditeľke Táni Tomasch z nadácie Križovatka.

Aktuality 23.05.2019

V topoľčianskej nemocnici zrekonštruovali oddelenie vnútorného lekárstva

Pacienti hospitalizovaní na Oddelení vnútorného lekárstva v Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa budú liečiť v krajších a modernejších priestoroch. Nemocnica kompletne zrekonštruovala oddelenie i kardiologickú ambulanciu a do komplexnej obnovy investovala celkovo 98-tisíc eur.

Aktuality 23.05.2019

Jarný Ústavný seminár 2019

Tohtoročný jarný Ústavný seminár sa konal 16. mája o 13:30 v kinosále nemocnice Galanta. Podujatia sa zúčastnilo spolu 279 osôb. Z toho bolo 60 lekárov, 161 sestier a 58 ostatných zdravotníckych pracovníkov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO