Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Vzácni hostia z Prahy a Košíc v Nemocnici Michalovce

Svet zdravia, a.s. v spolupráci s Nemocnicou novej generácie v Michalovciach usporiadal odborný seminár na tému Neonatálna ultrasonografia.

 

Seminár sa venoval niekoľkým vážnym témam ako skríningové vyšetrenie mozgu a niektoré najčastejšie patologické nálezy (MUDr. Melichar, J., Praha), význam USG srdca v regionálnych nemocniciach (MUDr. Krcho, P., PhD., Košice) a USG brucha a brušných orgánov (MUDr. Sebroň, V., Praha). Odborný garantom seminára bola primárka pediatrického a neonatologického oddelenia Nemocnice Michalovce MUDr. Dana Jurečková, PhD. Seminára sa zúčastnili lekári z Michaloviec, Trebišova, Vranova nad Topľou, Humenného a Rimavskej Soboty. Účasť bola teda úctyhodná a je to ďalší krok, ktorý posúva odbornosť našich lekárov neustále vpred.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO