Aktuality, Svet Zdravia, Michalovce    07.05.2019

Vzácni hostia z Prahy a Košíc v Nemocnici Michalovce

Svet zdravia, a.s. v spolupráci s Nemocnicou novej generácie v Michalovciach usporiadal odborný seminár na tému Neonatálna ultrasonografia.

 

Seminár sa venoval niekoľkým vážnym témam ako skríningové vyšetrenie mozgu a niektoré najčastejšie patologické nálezy (MUDr. Melichar, J., Praha), význam USG srdca v regionálnych nemocniciach (MUDr. Krcho, P., PhD., Košice) a USG brucha a brušných orgánov (MUDr. Sebroň, V., Praha). Odborný garantom seminára bola primárka pediatrického a neonatologického oddelenia Nemocnice Michalovce MUDr. Dana Jurečková, PhD. Seminára sa zúčastnili lekári z Michaloviec, Trebišova, Vranova nad Topľou, Humenného a Rimavskej Soboty. Účasť bola teda úctyhodná a je to ďalší krok, ktorý posúva odbornosť našich lekárov neustále vpred.

 Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 19.07.2019

Stý odber pána Kača

Pán Dionýz Kačo pracuje v trebišovskej nemocnici od roku 1986. Práci zdravotníckeho pracovníka zasvätil celý život a aj po toľkých rokoch strávených pri lôžku na oddelení  a medzi pacientmi nestráca na empatii, chuti do práce a dobrej nálade, ktorou je známy medzi svojimi kolegami i pacientami.

Aktuality 17.07.2019

Svetový deň darcov krvi

Bezpečná krv pre všetkých – toto bol tohtoročný slogan pre Svetový deň darcov krvi, ktorý sa konal 14.6.2019

Aktuality 17.07.2019

Urobme svet krajším

Naša nemocnica bola poctená vzácnou návštevou detí z detského tábora pod vedením rehoľnej sestry. Pre našich pediatrických a geriatrických pacientov pripravili krásne, ručne vyrobené darčeky, ktoré osobne odovzdali na každom oddelení.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO