Aktuality, Trebišov    26.08.2019

Výlet pacientov psychiatrického oddelenia v Trebišove

Počas letných mesiacov sa pacienti psychiatrického oddelenia a liečebne zúčastnili na kultúrno poznávacej aktivite v trebišovskom parku, kde navštívili mauzóleum rodiny Andrássyovcov.

 

Podujatie bolo sprevádzané odborným výkladom, ktoré priblížilo históriu trebišovského kaštieľa a priľahlého parku, ktorý patrí medzi najrozsiahlejšie v strednej Európe.  Pre pacientov to bolo pozitívne spestrenie ich hospitalizácie, načerpali energiu a dozvedeli sa niečo zaujímavé.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 30.03.2020

Krv nad zlato alebo tí, od ktorých závisia tisíce ľudských životov

V aktuálnej epidemiologickej situácii posledné dni značne klesol počet darcov krvi a nemocnice preto potrebujú doplniť zásoby tej najvzácnejšej tekutiny.

Aktuality 27.03.2020

Dar pre nemocnicu Galanta

Hovorí sa, že zlé časy dokážu zomknúť ľudí a každý človek s dobrým srdcom chce prispieť aj keď len dobrým slovom. Veľa počujeme tieto dni o tom, aby sme zostali doma, aby sme sa nestretávali a možno práve aj táto karanténa alebo izolácia prispela k jednej veľmi dobrej dobrovoľníckej akcii.

Aktuality 27.03.2020

Darovanie krvi v galantskej nemocnici

Aj napriek aktuálnej situácii, ktorá sa okolo nás deje by sme veľmi radi poďakovali všetkým, ktorí prichádzajú do Nemocnice Sv. Lukáša v Galante a rozhodli sa darovať krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO