Blog, Procare    04.01.2022

Vylepšite stravovacie návyky s ProCare Fit Menu

Každý máme svoje výzvy. Tou našou je vaše zdravie. Vďaka ProCare Fit Menu urobíte ďalší krok na ceste za svojím zdravím.

Len pred pár dňami skončili Vianoce, počas ktorých si mnohí z nás nedávali až taký pozor na svoj jedálniček. Veď kto by odolal sladkým či slaným dobrotám, na ktoré sa v podstate tešíme celý rok. Z toho však hrozili rôzne ťažkosti a mnohé problémy spojené s prejedaním sa. Či už tráviace problémy, hnačky alebo plynatosť.

Vianočný čas pomaly, ale určite pominul a treba sa vrátiť do novoročného a aj pracovného režimu. Niektorí možno s novoročnými predsavzatiami, niektorí sa vrátite k zvykom, ktoré ste mali pred Vianocami. Niektorí budete chcieť niečo na sebe zmeniť. Či už schudnúť, pribrať, lepšie sa stravovať, viac sa hýbať a cvičiť. Niektorí možno viac cestovať alebo čítať.

My vám ponúkame inú, za to ale zdravú cestu ako zlepšiť životný štýl. Ide o nastavené a správne celodenné stravovanie, ktoré vám pomôže nielen schudnúť alebo pribrať na požadovanú úroveň, ale budete sa každý deň cítiť sviežo, energicky a fit. Ako na to?

ProCare Fit Menu

Vylepšite svoje stravovacie návyky už dnes s ProCare Fit Menu

Skladba Fit Menu je zostavená s ohľadom na vaše preferencie v stravovaní, intolerancie a cieľ, ktorý chcete zmenou stravovania dosiahnuť (napr. úprava telesnej hmotnosti).

V stravovacom pláne máte na výber z množstva receptov v rámci jednotlivých častí dňa, pričom každý z receptov obsahuje približne rovnaké množstvo energie a makronutrientov (sacharidy, tuky, bielkoviny). Z tohoto dôvodu si môžete pre dané jedlo dňa zvoliť ktorýkoľvek z receptov a vždy bude vyhovovať vášmu cieľu a individuálnym špecifikám.

Čo získate s ProCare Fit Menu?

 • Individuálne zostavený jedálniček s podrobnými receptami prípravy v elektronickej forme.
 • Personalizované odporúčania stravovacieho a pitného režimu.
 • Kompletná zdravotná a osobná anamnéza ako podklad pre vypracovanie Fit Menu.

Pred zostavením stravovacieho plánu posúdime váš aktuálny zdravotný stav. Stravovací plán je schválený odborníkmi v oblasti preventívnej a športovej dietoterapie.

ProCare Fit Menu

Recepty, ktoré vás budú baviť

Bojíte sa, že nie ste vychýrený kuchár a nezvládli by ste si pripravovať naše recepty? Nemusíte! U nás dostanete všetko ako na dlani. Či už ide o čas prípravy jedla, počet a forma ingrediencií alebo detailný postup prípravy jedla.

Presvedčte sa sami na uvedenom príklade.

MRKVOVO-BATÁTOVÝ KRÉM S TOFU A KRUTÓNMI

Čas prípravy: 30 min

Ingrediencie:

 • 1 ks mrkva
 • 10 g šošovica
 • 1 ks batátov (sladké zemiaky)
 • 4 a ¾ PL smotana na varenie bezlaktózová
 • ½ balenia tofu biele
 • ¾ krajcu celozrnného alebo ražného chlebu
 • 1 ks bobkový list
 • Soľ, čierne korenie

Postup: Mrkvu a batát zalejeme horúcou vodou a spolu so soľou, bobkovým listok a čiernym korením dáme variť. Po 10 minútach pridáme šošovicu. Povaríme ešte 5 minút. Odstavíme, nalejeme smotanu, vytiahnime bobkový list a rozmixujeme ponorným mixérom. Na malé kocky nakrájané tofu a chlieb opražíme a pridáme do krému.

 


 

ProCare Fit Menu si môžete objednať cez náš web. Kliknite na: ProCare Fit Menu.

ProCare Fit Menu

Viac šikovných rád o zdraví nájdete aj v pravidelných blogoch na našom webe.

Pripravte sa na zimné mesiace a oslabenú imunitu vďaka vitamínovým balíčkom!Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 10.08.2022

Odstriekavanie kolostra

Už od 16. týždňa tehotenstva sa v prsníkoch začína tvoriť tzv. KOLOSTRUM. Je to životodarná tekutina, ktorá svojou vysokou kvalitou a výživovou hodnotou predstihuje materské mlieko.

Blog 03.08.2022

Problémy pri dojčení? 7 polôh a riešení, ako si poradiť

Dojčenie je síce prirodzené, no treba sa ho naučiť. Ktoré hlavné zásady treba dodržať, aby šlo ako po masle?

Spravne polohovanie pacienta

Blog 21.07.2022

Bojíte sa dekubitov? Naučte sa ležiaceho pacienta správne polohovať!

Choroba ani vek si nevyberajú. Mnohí dlhodobo ležiaci ľudia však nie sú v nemocnici či ústave, ale doma, vo vlastnej posteli. Aby netrpeli bolesťami, nevznikali im preležaniny či netuhli kĺby, je dôležité vedieť, ako ich na posteli polohovať.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO