Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    08.11.2018

Vyhľadávaný traumatológ v žiarskej nemocnici

Chirurgické oddelenie v nemocnici Žiar nad Hronom poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti všeobecnej chirurgie a úrazovej chirurgie, ako aj cievnej chirurgie. Pri operačných výkonoch nemocnica využíva modernú techniku.

 

Príchodom MUDr. Miroslava Turčana do žiarskej nemocnice sa na oddelení začali operovať aj stavy po úrazoch, ktoré nemocnica predtým odosielala na vyššie pracovisko úrazovej chirurgie v Banskej Bystrici. Jedná sa o operácie trieštivých zlomenín horných a dolných končatín otvoreným spôsobom a dlahovou technikou.

Jednu z takýchto operácií absolvoval v žiarskej nemocnici aj pán Mičo z Rudna nad Hronom. Mal ťažký pracovný úraz, trieštivú zlomeninu členka. Jeho operácia si vyžadovala presnosť a odbornosť. Uvedené riešenie bolo predpokladom zachovania správnej funkčnosti nohy.  Pacient vyjadril veľkú spokojnosť s prístupom MUDr. Miroslava Turčana, ako aj celého personálu chirurgického oddelenia. Súčasne poznamenal: „Za posledné obdobie je poznať pozitívnu zmenu v prístupe personálu tohto oddelenia, bol som milo prekvapený, ako sa o mňa v rámci hospitalizácie príkladne starali. Aj priestory oddelenia sú útulné a vynovené.“

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 13.11.2018

Pacientka s dlhoročnými bolesťami opäť chodí

V Nemocnici novej generácie v Michalovciach pred pár dňami absolvovala pacientka Natália Šandorová operáciu v krížovej časti chrbtice. Dnes už stojí na svojich nohách, čo je neuveriteľné. Do nemocnice prišla v stave, keď už stratila nádej na uzdravenie.

Aktuality 12.11.2018

Deň otvorených dverí NNG v Michalovciach

Pozývame vás na Deň otvorených dverí v Nemocnici novej generácie v Michalovciach v sobotu 24. novembra 2018 od 10:00 do 16:00 hod.

Aktuality 08.11.2018

Deň úcty k starším v nemocnici Banská Štiavnica

Aj jesenné dni na nemocničnom lôžku sa môžu zmeniť na krásne babie leto, ak ich dokážeme spoločne prežiariť najušľachtilejším ľudským citom, pretože my všetci - a zároveň každý jeden z nás - sme darom svetla, ktoré rozdávame, aj ktorého sme odrazom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO