Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    08.11.2018

Vyhľadávaný traumatológ v žiarskej nemocnici

Chirurgické oddelenie v nemocnici Žiar nad Hronom poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti všeobecnej chirurgie a úrazovej chirurgie, ako aj cievnej chirurgie. Pri operačných výkonoch nemocnica využíva modernú techniku.

 

Príchodom MUDr. Miroslava Turčana do žiarskej nemocnice sa na oddelení začali operovať aj stavy po úrazoch, ktoré nemocnica predtým odosielala na vyššie pracovisko úrazovej chirurgie v Banskej Bystrici. Jedná sa o operácie trieštivých zlomenín horných a dolných končatín otvoreným spôsobom a dlahovou technikou.

Jednu z takýchto operácií absolvoval v žiarskej nemocnici aj pán Mičo z Rudna nad Hronom. Mal ťažký pracovný úraz, trieštivú zlomeninu členka. Jeho operácia si vyžadovala presnosť a odbornosť. Uvedené riešenie bolo predpokladom zachovania správnej funkčnosti nohy.  Pacient vyjadril veľkú spokojnosť s prístupom MUDr. Miroslava Turčana, ako aj celého personálu chirurgického oddelenia. Súčasne poznamenal: „Za posledné obdobie je poznať pozitívnu zmenu v prístupe personálu tohto oddelenia, bol som milo prekvapený, ako sa o mňa v rámci hospitalizácie príkladne starali. Aj priestory oddelenia sú útulné a vynovené.“

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí.

Aktuality 17.01.2019

V partizánskej nemocnici sa minulý rok narodilo vyše 600 detí

V Nemocnici Svet zdravia Partizánske sa vlani narodilo 606 detí. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a šiestim mamičkám sa narodili dvojičky.

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí.

Aktuality 17.01.2019

V žiarskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 700 detí

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa minulý rok narodilo vyše 700 detí. Chlapcov prišlo na svet o niečo viac ako dievčat a jedna mamička si domov z pôrodnice odniesla dvojičky.

Aktuality 17.01.2019

Karneval na Pediatrii

Dobrovoľníci nemocnice Svidník sa po prvýkrát rozhodli pripraviť pre detských pacientov netradičné popudenie vo forme karnevalu.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO