Aktuality, Svet Zdravia, Žiar nad Hronom    08.11.2018

Vyhľadávaný traumatológ v žiarskej nemocnici

Chirurgické oddelenie v nemocnici Žiar nad Hronom poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti všeobecnej chirurgie a úrazovej chirurgie, ako aj cievnej chirurgie. Pri operačných výkonoch nemocnica využíva modernú techniku.

 

Príchodom MUDr. Miroslava Turčana do žiarskej nemocnice sa na oddelení začali operovať aj stavy po úrazoch, ktoré nemocnica predtým odosielala na vyššie pracovisko úrazovej chirurgie v Banskej Bystrici. Jedná sa o operácie trieštivých zlomenín horných a dolných končatín otvoreným spôsobom a dlahovou technikou.

Jednu z takýchto operácií absolvoval v žiarskej nemocnici aj pán Mičo z Rudna nad Hronom. Mal ťažký pracovný úraz, trieštivú zlomeninu členka. Jeho operácia si vyžadovala presnosť a odbornosť. Uvedené riešenie bolo predpokladom zachovania správnej funkčnosti nohy.  Pacient vyjadril veľkú spokojnosť s prístupom MUDr. Miroslava Turčana, ako aj celého personálu chirurgického oddelenia. Súčasne poznamenal: „Za posledné obdobie je poznať pozitívnu zmenu v prístupe personálu tohto oddelenia, bol som milo prekvapený, ako sa o mňa v rámci hospitalizácie príkladne starali. Aj priestory oddelenia sú útulné a vynovené.“

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.04.2019

Stredná zdravotnícka škola v Košiciach bude mať virtuálnu anatomickú učebňu

Aké svaly má človek v tele, kadiaľ prechádzajú cievy či z koľkých častí sa skladá kostra sa budú študenti Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej ulici v Košiciach učiť v 3D priestore. V súťaži, ktorú organizovala sieť nemocníc Svet zdravia, spoločnosť Samsung a Virtual Medicine, totiž vyhrali zriadenie virtuálnej anatomickej učebne (VAU). Porazili ďalších 16 stredných zdravotníckych škôl.

Aktuality 15.04.2019

Workshop endoskopie v nemocnici Rimavská Sobota

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota v spolupráci so spoločnosťou RADIX spol. s r. o.  a Medtronic Slovakia s. r. o. zrealizovalo prvý Endoskopický workshop na tému laparoskopická hysterektómia.

Aktuality 15.04.2019

Prevádzka call centra počas veľkonočných sviatkov

Prevádzka call centra bude počas veľkonočných sviatkov dostupná pre klientov nasledovne:

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 20% zľava

VIAC INFO