Aktuality, Vranov nad Topľou    14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

 

Tretí ročník súťaže vyhlásila Asociácia poskytovateľov energetických služieb (APES-SK) a oceňuje najlepšie projekty energetickej efektívnosti vo verejnom aj súkromnom sektore. Nemocnica vo Vranove nad Topľou uspela vďaka úspešnému projektu modernizácie a dosiahnutých úspor v energetickom hospodárstve budovy. Minulý rok v tejto súťaži dominoval rovnaký projekt našej Svidníckej nemocnice.

„Gratulujem nemocnici ako aj celému facility tímu. Toto ocenenie je dôkazom, že naše rozsiahle investície do tepelného hospodárstva zvyšujú komfort budovy a súčasne šetria nemalé finančné prostriedky. Podobné projekty sú na Slovensku stále výnimkou a odborná obec opätovne ocenila našu odvahu, profesionalitu a výbornú prácu na pôde nemocníc. Veľmi sa z toho tešíme,“ zdôraznil Tomáš Valaška, prevádzkový riaditeľ ProCare a Svet zdravia.

Hlavnú cenu súťaže Efektia 2020 prevzal Eugen Lešo, riaditeľ nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 06.07.2020

Pacientom s chorým srdcom pomôže nový prístroj. Je prvým v strednej Európe.

V bratislavskom Centre intervenčnej neurorádiológie a endovaskulárnej liečby CINRE pribudla pre pacientov nová sála, ktorá je vybavená jedinečným prístrojom. Angiografický systém ARTIS icono umožní vďaka špičkovej technológii a umelej inteligencii vyšetriť viac pacientov za kratší čas. CINRE je prvé zdravotnícke zariadenie v strednej Európe, v ktorom bude tento prístroj slúžiť pacientom.

Aktuality 30.06.2020

Ako na alergickú nádchu

K typickým prejavom alergie počas peľovej sezóny patrí nádcha, slzenie očí, svrbenie slizníc, kašeľ, dýchacie ťažkosti, bolesti hrdla. Ako zvládnuť práve alergickú nádchu? Dozviete sa v rade MUDr. Dušany Žinčákovej, primárky oddelenia vnútorného lekárstva Nemocnice Svet zdravia Humenné a imunoalergologička.

Aktuality 29.06.2020

Vďaka tabletom sa naši klienti skontaktovali so svojou rodinou

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO