Aktuality, Vranov nad Topľou    14.11.2019

Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu EFEKTIA 2019

Opäť sme získali významné ocenenie za projekt v oblasti energetického hospodárstva. Vranovská nemocnica získala hlavnú cenu Efektia 2019.

Vranovska nemocnice ziskala hlavnu cenu medzi najlepsimi projektami energetickej efektivnosti - Efektia 2019

 

Tretí ročník súťaže vyhlásila Asociácia poskytovateľov energetických služieb (APES-SK) a oceňuje najlepšie projekty energetickej efektívnosti vo verejnom aj súkromnom sektore. Nemocnica vo Vranove nad Topľou uspela vďaka úspešnému projektu modernizácie a dosiahnutých úspor v energetickom hospodárstve budovy. Minulý rok v tejto súťaži dominoval rovnaký projekt našej Svidníckej nemocnice.

„Gratulujem nemocnici ako aj celému facility tímu. Toto ocenenie je dôkazom, že naše rozsiahle investície do tepelného hospodárstva zvyšujú komfort budovy a súčasne šetria nemalé finančné prostriedky. Podobné projekty sú na Slovensku stále výnimkou a odborná obec opätovne ocenila našu odvahu, profesionalitu a výbornú prácu na pôde nemocníc. Veľmi sa z toho tešíme,“ zdôraznil Tomáš Valaška, prevádzkový riaditeľ ProCare a Svet zdravia.

Hlavnú cenu súťaže Efektia 2020 prevzal Eugen Lešo, riaditeľ nemocnice Svet zdravia Vranov nad Topľou.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 12.12.2019

Pravý duch Vianoc v Nemocnici Svet zdravia Michalovce

Tento rok cítime ducha Vianoc v našej nemocnici obzvlášť silným spôsobom. Stále existuje mnoho dobrých ľudí, ktorí radi venujú či už svoj čas, energiu alebo finančné prostriedky na pomoc dobrej veci.

Aktuality 12.12.2019

Dar pre onkologické oddelenie v Michalovciach

Nemocnica Svet zdravia Michalovce prijala peňažný dar od Ligy proti rakovine z 22. ročníka Dňa narcisov vo výške 1500€ na nákup gynekologického kresla za účelom zlepšenia starostlivosti o onkologického pacienta.

Aktuality 12.12.2019

Nové centrum intervenčnej angiológie

Nemocnica Svet zdravia Michalovce predstavila nové centrum intervenčnej angiológie. Jeho základom je pracovisko s novým biplanárnym angiografom.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO