Aktuality, Vranov nad Topľou    18.09.2019

Vranovská nemocnica – Svet zdravia varí guláš

Prvý septembrový piatok sa niesol v znamení súťaže vo varení gulášu, ktorú už po piaty krát zorganizovala Vranovská nemocnica v obci Zámutov.

Sily si zmeralo 29 tímov Svetu zdravia a ProCare naprieč celým Slovenskom. Hodnotila sa nielen chuť, ale aj vizuálna stránka gulášu a celkový dizajn stanovišťa. Od rána nechýbala dobrá nálada a tímový duch, ale predovšetkým súťaživosť a chuť vyhrať.  O dobrú náladu počas varenia sa postarala Ľudová hudba FS Zemplín, no zmysel pre humor neopúšťal ani súťažiace družstvá.

Pozvanie medzi kolegov prijal generálny riaditeľ Vladimír Dvorový a riaditeľ pre externé vzťahy Igor Pramuk, ktorí sa taktiež zapojili do degustácie a hodnotenia gulášov. Ocenenia z rúk generálneho riaditeľa si prevzali viaceré tímy v rôznych kategóriách, no prvé miesto bolo iba jedno, a to tento rok získala nemocnica Trebišov. Cenu starostu obce Zámutov Stanislava Dudu získal tím „Ostré varešky“ z nemocnice v Michalovciach. Dúfame, že sa v hojnom počte a pri ukážkovom počasí vidíme aj o rok. Tešíme sa už teraz!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 18.10.2019

Stretnutie zamestnancov Nemocnice novej generácie Michalovce

Aj tento rok Nemocnica novej generácie Michalovce zorganizovala stretnutie zamestnancov nemocnice, na ktorom sme zhodnotili progres nemocnice za posledné obdobie.

Aktuality 14.10.2019

Žiarska nemocnica zrekonštruovala oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny

Nemocnica Svet zdravia Žiar nad Hronom vyše dva mesiace rekonštruovala svoje priestory a pripravila nové zázemie pre pacientov a zamestnancov oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

Aktuality 11.10.2019

Pozvánka na Deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie

Nemocnica Svet zdravia Trebišov a Liga za duševné zdravie Vás pozývajú na deň otvorených dverí psychiatrickej ambulancie 14. októbra 2019.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO