Aktuality, Vranov nad Topľou    18.09.2019

Vranovská nemocnica – Svet zdravia varí guláš

Prvý septembrový piatok sa niesol v znamení súťaže vo varení gulášu, ktorú už po piaty krát zorganizovala Vranovská nemocnica v obci Zámutov.

Sily si zmeralo 29 tímov Svetu zdravia a ProCare naprieč celým Slovenskom. Hodnotila sa nielen chuť, ale aj vizuálna stránka gulášu a celkový dizajn stanovišťa. Od rána nechýbala dobrá nálada a tímový duch, ale predovšetkým súťaživosť a chuť vyhrať.  O dobrú náladu počas varenia sa postarala Ľudová hudba FS Zemplín, no zmysel pre humor neopúšťal ani súťažiace družstvá.

Pozvanie medzi kolegov prijal generálny riaditeľ Vladimír Dvorový a riaditeľ pre externé vzťahy Igor Pramuk, ktorí sa taktiež zapojili do degustácie a hodnotenia gulášov. Ocenenia z rúk generálneho riaditeľa si prevzali viaceré tímy v rôznych kategóriách, no prvé miesto bolo iba jedno, a to tento rok získala nemocnica Trebišov. Cenu starostu obce Zámutov Stanislava Dudu získal tím „Ostré varešky“ z nemocnice v Michalovciach. Dúfame, že sa v hojnom počte a pri ukážkovom počasí vidíme aj o rok. Tešíme sa už teraz!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 28.05.2020

Pre našich najmenších v michalovskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Michalovce sme aj tento rok nachystali pre mamičky na nadštandardných izbách prekvapenie v podobe balíčkov s detskou košieľkou, čiapočkou a ponožkami v peknom a hlavne ekologickom darčekovom balení.

Aktuality 27.05.2020

Vo svidníckej nemocnici dostali funkčné rúška

Zamestnanci svidníckej nemocnice dostali špeciálne rúška vyrobené z funkčného materiálu, ktorý sa využíva pri športe.

Aktuality 27.05.2020

Psychofyzická príprava na pôrod je tu opäť pre vás v michalovskej nemocnici

Milé mamičky, v našej pôrodnici v Michalovciach Vám opäť ponúkame možnosť psychofyzickej prípravy na pôrod, aby sme Vás na tento nádherný okamih príchodu Vášho bábätka čo najlepšie pripravili. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však stále platia sprísnené hygienické opatrenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO