Aktuality, Vranov nad Topľou    21.06.2021

Vo vranovskej nemocnici oceňovali elitu darcov krvi pri folklórnych tónoch

Pri príležitosti svetového dňa darcov krvi (14. júna) vo vranovskej nemocnici ocenili darcovskú elitu a spoločne im za tento opakovaný ušľachtilý čin poďakovali.

Pre každého z prítomných darcov boli pripravené milé darčeky v podobe originálneho trička, či kľúčenky s vygravírovanou krvnou skupinou. Odmenou pre nich bol aj kultúrny program folklórnej skupiny Mihaľovčan, ktorej členovia priniesli na hematologicko-transfúziologické oddelenie skvelú atmosféru.

Túto milú udalosť im bude pripomínať aj diplom s počtom odberov krvi.  Ocenených bolo 22 vzácnych darcov krvi, držiteľov Kňazovického plakety za 100 a viac odberov. Oni však naďalej pomáhajú tým, ktorí to potrebujú – Ján Hreha (160 odberov), Jozef Murín (131 odberov), Ján Ďorďovič (125 odberov) a ďalší. Sú to hrdinovia, ktorí vďaka svojej krvi darujú život a nádej na ďalšie dni. Z úcty k nim sme ich mená hrdo umiestnili na tabuli „Elita našich darcov“, aby boli inšpiráciou pre ostatných. Ďakujeme – Vy ste tie ozajstné celebrity!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 03.08.2021

Zdravotníci svidníckej nemocnice vás zaočkujú v regióne i priamo v nemocnici

Pre zvýšenie zaočkovanosti obyvateľov svidníckeho regiónu, vďaka ktorej dokážeme spoločne zvrátiť negatívny vývoj pandémie, sme sa v spolupráci s ministerstvom zdravotníctva rozhodli zorganizovať aj výjazdové očkovanie v nadchádzajúce utorky (03.08. a 10.08.2021).

Aktuality 03.08.2021

Deň s laktačnou poradkyňou v humenskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, ktorý si pripomíname prvý augustový týždeň, sa aj napriek nepriaznivému počasiu v humenskej nemocnici stretli mamičky, aby získali viac informácií k dojčeniu.

Aktuality 02.08.2021

Jubileum v nemocnici Galanta

Aj Nemocnica s poliklinikou Sv. Lukáša sa môže pochváliť, že vo svojich radoch má kolegu lekára, ktorý tento rok oslávil svoje krásne 80. narodeniny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO