Aktuality, Svidník    06.04.2021

Vo svidníckej nemocnici si pripomenuli deň lekárov

Pri príležitosti Dňa lekárov, ktorý bol 30. marca, vedenie Nemocnice Svet zdravia Svidník poďakovalo svojim vyše 60 lekárom za ich prácu pre pacientov, profesionalitu a obetavosť.

 

Po prvý krát započali v nemocnici Svidník  novú tradíciu a rozhodli  sa pri príležitosti sviatku lekárov oceniť lekárky a lekárov, ktorí v období  posledného roka (od 01.04.2020 – 30.03.2021) dosiahli v nemocnici Svidník okrúhle pracovné jubileum, resp. v nemocnici pracujú viac ako 40 rokov.

Za nemocnicu Svidník v kategórii okrúhleho pracovného jubilea bola ocenená lekárka Oľga Lombartová, primárka pediatrického oddelenia. Ocenení lekári pracujúci viac ako 40 rokov:  Anna Kravecová (primárka neurologického oddelenia), Viliam Revický (ambulancia klinickej imunológie a alergológie), Pavel Lipčák (fyziatricko-rehabilitačné oddelenie), Marián Baja (rádiologické oddelenie).  Mimoriadne ocenenie za klinický mentorský prístup počas prvej vlny pandémie COVID -19 získal lekár Martin Kolibáb (infektologická ambulancia).

Nemocnica Svidník ďakuje všetkým lekárom za každodennú náročnú prácu, ktorú vkladajú do liečby svojich pacientov. Nesmierne si vážime Vašu prácu.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 26.07.2021

Zdravotníci nemocníc Svet zdravia vyrazili očkovať do regiónov

Zdravotnícky personál siete nemocníc Svet zdravia začal očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj v teréne. V spolupráci s ministerstvom zdravotníctva chce sieť zvýšiť zaočkovanosť v regiónoch Slovenska a zdravotníci preto v tomto období vyrážajú s vakcínami do jednotlivých obcí priamo za ľuďmi. Počas dnešného dňa očkovali v obciach tímy zo spišskonovoveskej, vranovskej, žiarskej aj topoľčianskej nemocnice a jednodávkovú vakcínu Janssen podali približne 500 záujemcom. Viaceré odľahlejšie obce majú často nízky podiel zaočkovanosti - napríklad v Rudňanoch, kde dnes očkovali zdravotníci z nemocnice v Spišskej Novej Vsi, presahoval len 10 percent.

Aktuality 06.07.2021

Odhodil predsudky a prihlásil sa na kemp medikov. Našiel si tam aj lásku

Keď mu kamarát v jedno leto povedal, že súkromná sieť nemocníc organizuje pre študentov medicíny letný kemp, bol skeptický. Nemyslel si, že by mu súkromník ako budúcemu lekárovi mohol ukázať niečo, čo ho odborne posunie.

Aktuality 30.06.2021

Naďalej poskytujeme AG testovanie

Aktuálne pripravujeme možnosť naďalej sa testovať pomocou antigénových testov v rámci našich zariadení, a to vrátane nemocníc Svet zdravia na Zemplíne.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO