Aktuality, Humenné    22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

 

Začiatok večera patril retrospektíve uplynulého roka, kde sme si formou prezentácie pripomenuli udalosti a úspechy roka 2019. Všetkých prítomných privítal generálny riaditeľ siete ProCare a Svet zdravia MUDr. Vladimír Dvorový, MPH a riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin slávnostne večierok otvoril.

Vedenie nemocnice spolu s generálnym riaditeľom ocenilo tých najlepších z najlepších za ich prácu a prínos pre nemocnicu v rámci lokálnej Ligy výnimočných 2020. Ocenenie v kategórii najlepší lekár putovalo MUDr. Stanislavovi Saladiakovi, najlepšou sestrou sa stala Mgr. Iveta Sedláčková a Mgr. Petronela Čisľáková získala ocenenie pre najlepšieho OZP. Za talent uplynulého roka bola vyhlásená MUDr. Dominika Gardošová. Titul najlepšie oddelenie si odnieslo Oddelenie centrálnej sterilizácie a najlepšou ambulanciou sa stala Ambulancia vnútorného lekárstva. MUDr. Mária Vasilová bola za celoživotnú odovzdanosť humenskej nemocnici a dlhoročný prínos v odbore neonatológia uvedená do siene slávy.

Do tanca nám celý večer hrala Muzika Milana Rendoša a svojimi vtipným a trefným vystúpením všetkých prítomných pobavil ľudový rozprávač a humorista Jožko Jožka. Nechýbala mnohými očakávaná bohatá tombola a výborná zábava do neskorého rána.

 

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 08.04.2020

Manuál, vďaka ktorému ošetrí pacienta s koronavírusom aj neinfektológ

Odborníci siete nemocníc Svet zdravia a polikliník ProCare pripravili klinický protokol pre manažment pacientov s podozrením, prípadne pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

Aktuality 08.04.2020

Vranovská nemocnica má pre pacientov s koronavírusom vyčlenených zatiaľ 40 lôžok

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane vranovskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Aktuality 08.04.2020

Topoľčianska nemocnica má COVID oddelenie

Nemocnice siete Svet zdravia, vrátane topoľčianskej nemocnice, po vyhlásení núdzového stavu pre lôžkové zdravotnícke zariadenia aktivovali svoje pandemické plány a reprofilizovali vybrané časti lôžkových oddelení na COVID oddelenia.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO