Aktuality, Humenné    22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

 

Začiatok večera patril retrospektíve uplynulého roka, kde sme si formou prezentácie pripomenuli udalosti a úspechy roka 2019. Všetkých prítomných privítal generálny riaditeľ siete ProCare a Svet zdravia MUDr. Vladimír Dvorový, MPH a riaditeľ nemocnice MUDr. Jaroslav Marčišin slávnostne večierok otvoril.

Vedenie nemocnice spolu s generálnym riaditeľom ocenilo tých najlepších z najlepších za ich prácu a prínos pre nemocnicu v rámci lokálnej Ligy výnimočných 2020. Ocenenie v kategórii najlepší lekár putovalo MUDr. Stanislavovi Saladiakovi, najlepšou sestrou sa stala Mgr. Iveta Sedláčková a Mgr. Petronela Čisľáková získala ocenenie pre najlepšieho OZP. Za talent uplynulého roka bola vyhlásená MUDr. Dominika Gardošová. Titul najlepšie oddelenie si odnieslo Oddelenie centrálnej sterilizácie a najlepšou ambulanciou sa stala Ambulancia vnútorného lekárstva. MUDr. Mária Vasilová bola za celoživotnú odovzdanosť humenskej nemocnici a dlhoročný prínos v odbore neonatológia uvedená do siene slávy.

Do tanca nám celý večer hrala Muzika Milana Rendoša a svojimi vtipným a trefným vystúpením všetkých prítomných pobavil ľudový rozprávač a humorista Jožko Jožka. Nechýbala mnohými očakávaná bohatá tombola a výborná zábava do neskorého rána.

 

 

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.02.2020

Umelá inteligencia v nemocniciach Svet zdravia: Radí pri pacientoch po cievnej mozgovej príhode

Výsledky každého pacienta s podozrením na cievnu mozgovú príhodu od tohto mesiaca hodnotí v galantskej nemocnici aj umelá inteligencia. Sieť nemocníc Svet zdravia, do ktorej patrí aj tá v Galante, totiž od februára zaviedla do siedmich svojich nemocníc systém e-Stroke Suite od spoločnosti Brainomix.

Aktuality 21.02.2020

Valentínska kvapka krvi 2020 v rožňavskej nemocnici

Územný spolok SČK tohtoročnú Valentínsku kvapku krvi opäť realizoval na pôde Nemocnice s poliklinikou sv. Barbory Rožňava, a. s.. Kampaň podporili nielen skúsení viacnásobní darcovia, ale zapojilo sa i množstvo prvodarcov - študentov stredných škôl SOŠ technickej, Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika či Obchodnej akadémie v Rožňave.

Aktuality 21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO