Aktuality, Vranov nad Topľou    11.12.2019

Vianočný večierok Vranovskej nemocnice

Už tradične sa v tomto predvianočnom čase stretli zamestnanci Vranovskej nemocnice na vianočnom večierku. Svojou účasťou nás poctil primátor Ján Ragan a generálny riaditeľ Sveta zdravia a ProCare Vladimír Dvorový.

 

Spoločne s riaditeľom Eugenom Lešom a námestníčkami Alenou Tančákovou a Marínou Romanovou zablahoželali oceneným zamestnancom za ich úspechy a prínos pre nemocnicu za rok 2019.

Ocenenie v kategórii najlepší lekár získal Juraj Baran, ako najlepšia sestra bola ocenená Mária Števanková. Júlia Mitaľová si odniesla cenu pre najlepšieho OZP, najlepším pracovníkom prevádzky za rok 2019 sa stala Viera Ivanová a titulom najlepšie oddelenie sa tento rok môže chváliť Oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie. Do siene slávy za dlhoročný profesionálny prínos v oblasti chirurgie bol uvedený Jozef Hajduk.

Mnohí ocenení neskrývali svoje dojatie a prekvapenie a po kultúrnom programe sa spolu s ostatnými zabavili v kruhu svojich kolegov. Tento príjemný večer nás naladil na blížiace sa sviatky a posilnil nášho tímového ducha.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2020

V dunajskostredskej nemocnici sa vlani narodilo vyše 900 detí

V Nemocnici Svet zdravia Dunajská Streda sa počas minulého roku uskutočnilo 925 pôrodov, čo je najvyšší počet pôrodov za posledných päť rokov. Najviac pôrodov bolo v mesiacoch marec, august a september. Chlapcov v dunajskostredskej pôrodnici prišlo na svet len o niečo viac ako dievčat a štyrom mamičkám sa narodili dvojičky.

Aktuality 24.01.2020

V rimavskosobotskej nemocnici sa vlani narodilo 1116 detí

V Nemocnici Svet zdravia Rimavská Sobota sa vlani uskutočnilo 1105 pôrodov. Najviac ich bolo v mesiaci september, a to 115. Chlapcov prišlo na svet viac ako dievčat a 11 mamičiek si domov z pôrodnice odnieslo dvojičky.

Aktuality 22.01.2020

Vítanie Nového roka v Humennom

Je už peknou tradíciou, že s príchodom Nového roka sa zamestnanci Nemocnice Humenné stretávajú spoločne na Novoročnom večierku.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO