Aktuality, Vranov nad Topľou    11.12.2019

Vianočný večierok Vranovskej nemocnice

Už tradične sa v tomto predvianočnom čase stretli zamestnanci Vranovskej nemocnice na vianočnom večierku. Svojou účasťou nás poctil primátor Ján Ragan a generálny riaditeľ Sveta zdravia a ProCare Vladimír Dvorový.

 

Spoločne s riaditeľom Eugenom Lešom a námestníčkami Alenou Tančákovou a Marínou Romanovou zablahoželali oceneným zamestnancom za ich úspechy a prínos pre nemocnicu za rok 2019.

Ocenenie v kategórii najlepší lekár získal Juraj Baran, ako najlepšia sestra bola ocenená Mária Števanková. Júlia Mitaľová si odniesla cenu pre najlepšieho OZP, najlepším pracovníkom prevádzky za rok 2019 sa stala Viera Ivanová a titulom najlepšie oddelenie sa tento rok môže chváliť Oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie. Do siene slávy za dlhoročný profesionálny prínos v oblasti chirurgie bol uvedený Jozef Hajduk.

Mnohí ocenení neskrývali svoje dojatie a prekvapenie a po kultúrnom programe sa spolu s ostatnými zabavili v kruhu svojich kolegov. Tento príjemný večer nás naladil na blížiace sa sviatky a posilnil nášho tímového ducha.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 27.03.2020

Dar pre nemocnicu Galanta

Hovorí sa, že zlé časy dokážu zomknúť ľudí a každý človek s dobrým srdcom chce prispieť aj keď len dobrým slovom. Veľa počujeme tieto dni o tom, aby sme zostali doma, aby sme sa nestretávali a možno práve aj táto karanténa alebo izolácia prispela k jednej veľmi dobrej dobrovoľníckej akcii.

Aktuality 27.03.2020

Darovanie krvi v galantskej nemocnici

Aj napriek aktuálnej situácii, ktorá sa okolo nás deje by sme veľmi radi poďakovali všetkým, ktorí prichádzajú do Nemocnice Sv. Lukáša v Galante a rozhodli sa darovať krv.

Aktuality 27.03.2020

Drive-in testovanie na koronavírus v nemocnici Trebišov

Projekt spolupráce trebišovskej nemocnice a RÚVZ v Trebišove, ktorého cieľom je zvýšiť počet testovaného obyvateľstva za účelom včasnej diagnostiky ochorenia u osôb, ktoré sú nakazené vírusom COVID 19.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO