Aktuality, Žiar nad Hronom    23.12.2021

Vianočné darčeky pre žiarsku nemocnicu

Vianočný čas je obdobím kedy viac medzi sebou ľudia prejavujú empatiu, lásku, porozumenie. V tomto neľahkom období pandémie sa v predvianočný čas spojilo veľa dobrých ľudí na podporu žiarskej nemocnice.

Zamestnanci a žiaci Základnej školy Jilemnického 2, štvorka, zakúpili krásne darčeky, v podobe spoločenských hier, kníh a ohrievačov fliaš na pediatrické oddelenie. Nechýbal ani vianočný pozdrav vyrobený žiakmi s ich podpismi, ktorý bude pamiatkou k tomuto dňu.

Rôzne darčeky priniesli detičkám na pediatrické oddelenie aj zo spoločnosti ALZA.SK. Darčeky vyčarili deťom úsmev na tvári, čo je neoceniteľné ako pre rodičov detí aj samotných zamestnancov oddelenia.

Do predvianočných prekvapení sa zapojili aj zamestnanci a žiaci Základnej školy Dr. Jánskeho 2, jednotka, a BÚDA ekomunitné centrum, ktorí zamestnancom priniesli sladké a slané občerstvenie.

Naša veľká vďaka ďalej patrí obci Lovčica-Trubín, ktorá pripravila sladký balíček medovníkov zamestnancom na covidovom oddelení.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 24.01.2022

Dar pre novorodenecké oddelenie vranovskej nemocnice

Novorodenecké oddelenie nemocnice vo Vranove nad Topľou dostalo do daru výbavu pre novorodencov v podobe zavinovačiek, podbradníkov a detských body.

Aktuality 24.01.2022

Láskavosť cez sladkosť potešila zdravotníkov v humenskej nemocnici

Žiaci zo ZŠ Pugačevova sa spolu s učiteľkami zapojili do sladkej výzvy a v školskej kuchynke napiekli zákusky pre zdravotníkov nemocnice A. Leňa v Humennom.

Aktuality 19.01.2022

Ema a Martin: To boli najčastejšie mená novorodencov v žiarskej nemocnici

V Nemocnici Svet zdravia Žiar nad Hronom sa počas minulého roka uskutočnilo 550 pôrodov. Dievčat sa narodilo viac (285) ako chlapcov (266), dvojičky si domov odniesla iba jedna mamička. Na svet prišlo v žiarskej pôrodnici vlani aj 10 COVID novorodencov.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO