Aktuality, Žiar nad Hronom    23.12.2021

Vianočné darčeky pre žiarsku nemocnicu

Vianočný čas je obdobím kedy viac medzi sebou ľudia prejavujú empatiu, lásku, porozumenie. V tomto neľahkom období pandémie sa v predvianočný čas spojilo veľa dobrých ľudí na podporu žiarskej nemocnice.

Zamestnanci a žiaci Základnej školy Jilemnického 2, štvorka, zakúpili krásne darčeky, v podobe spoločenských hier, kníh a ohrievačov fliaš na pediatrické oddelenie. Nechýbal ani vianočný pozdrav vyrobený žiakmi s ich podpismi, ktorý bude pamiatkou k tomuto dňu.

Rôzne darčeky priniesli detičkám na pediatrické oddelenie aj zo spoločnosti ALZA.SK. Darčeky vyčarili deťom úsmev na tvári, čo je neoceniteľné ako pre rodičov detí aj samotných zamestnancov oddelenia.

Do predvianočných prekvapení sa zapojili aj zamestnanci a žiaci Základnej školy Dr. Jánskeho 2, jednotka, a BÚDA ekomunitné centrum, ktorí zamestnancom priniesli sladké a slané občerstvenie.

Naša veľká vďaka ďalej patrí obci Lovčica-Trubín, ktorá pripravila sladký balíček medovníkov zamestnancom na covidovom oddelení.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 10.08.2022

Sieť polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia sa rozširuje o špecializované pracovisko Sportclinic

V sieti polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia pribudlo nové pracovisko. Najnovším členom sa stala bratislavská športová klinika Sportclinic, ktorá sa venuje nielen vrcholovým, ale už aj rekreačným športovcom. V rámci polikliník ProCare ide o 14. pracovisko siete.

Aktuality 10.08.2022

Vo svidníckej a stropkovskej nemocnici vyrobili dobrovoľníci pre pacientov vejáre

Pacienti vo svidníckej a stropkovskej nemocnici dostali vlastnoručne vyrobené vejáre. Vytvorili ich pre nich dobrovoľníci nemocničného projektu Krajší deň, aby najmä starším pacientom spríjemnili horúce letné dni. Dobrovoľníci pre pacientov vyrobili až päť desiatok vejárov.

Aktuality 08.08.2022

Piknik v tráve s laktačnou poradkyňou v galantskej nemocnici

Pri príležitosti Svetového týždňa dojčenia, sa galantská nemocnica rozhodla uskutočniť 1. 8. piknik mamičiek a budúcich mamičiek s laktačnými poradkyňami, ktoré pracujú v nemocnici.

Odoberajte novinky e-mailom

(Required)
 

PROCARE TeleCare

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO