Aktuality, Trebišov    21.02.2020

Valentínske darovanie krvi v Trebišove

Valentínsky piatok sa niesol v Trebišove v duchu pomoci druhým. Na hematologicko- transfúznom oddelení sa zišlo takmer 50 darcov, ktorí prišli nezištne darovať to najcennejšie, svoju krv.

 

Sme im nesmierne vďační, že sa rozdávajú aj pre druhých. Krv je skutočne najvzácnejšou tekutinou. Vedia o tom svoje zdravotníci z oddelení, kde transfúzia krvi je neoddeliteľnou súčasťou poskytnutia komplexnej zdravotnej starostlivosti. Vysoká spotreba krvi je na oddeleniach ako onkologické oddelenie, chirurgické oddelenie a oddelenie OAMIS.

Pre darcov krvi, ktorí sa rozhodli darovať krv a prišli so svojou „polovičkou“  bolo na hematologicko –transfúznom oddelení pripravené prekvapenie. Na prázdno neodišli ani tí, ktorí prišli sami.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým a tešíme sa z ich dobrého srdca a nezištnej ochoty pomáhať iným.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 31.03.2020

V michalovskej nemocnici pomáha armáda aj polícia

V súvislosti sa aktuálnou epidemiologickou situáciou pomáhajú od 30. 3. 2020 pri jednotlivých vstupoch v Nemocnici Svet zdravia Michalovce aj Ozbrojené sily Slovenskej republiky, konkrétne 22. mechanizovaný prápor Michalovce a Okresné riaditeľstvo policajného zboru Slovenskej republiky v Michalovciach.

Aktuality 31.03.2020

Služby psychológa v čase pandémie COVID-19

Ambulancia klinickej psychológie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota poskytuje svojim klientom a pacientom psychologické služby cez telefón.

Aktuality 30.03.2020

Krv nad zlato alebo tí, od ktorých závisia tisíce ľudských životov

V aktuálnej epidemiologickej situácii posledné dni značne klesol počet darcov krvi a nemocnice preto potrebujú doplniť zásoby tej najvzácnejšej tekutiny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO