Aktuality, Humenné    19.02.2020

Valentínska pošta v humenskej nemocnici

Deň sv. Valentína sme aj u nás v Humennom využili na to, aby sme sa navzájom potešili, vyjadrili poďakovanie, city, či obdiv. Dobrovoľníci vyrábali s deťmi milé Valentínky, potešili seba navzájom, ale aj personál nemocnice.

 

Aj takýmto spôsobom sa chceli poďakovať za ich obetavú prácu. Študentky Obchodnej akadémie si pripravili Valentínsku poštu, v podobe srdiečkových odkazov a povzbudení, ktorými potom obdarovali hospitalizovaných pacientov. Pri pozorovaní obdarovaných bolo príjemné vidieť, ako sa pri čítaní valentínskych prianí ľudia navzájom na seba usmievajú…

Každý z nás túži byť milovaný a šťastný, pričom šťastie sa neraz ukrýva aj v maličkostiach. Sú však chvíle, keď sa v našom srdci usadí bolesť. Priateľské a srdečné slová, ktoré nás podržia sú ako svetielka, ktoré ožiaria aj ten najtmavší kút.

… aj preto nech žije sviatok sv. Valentína!

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 31.03.2020

V michalovskej nemocnici pomáha armáda aj polícia

V súvislosti sa aktuálnou epidemiologickou situáciou pomáhajú od 30. 3. 2020 pri jednotlivých vstupoch v Nemocnici Svet zdravia Michalovce aj Ozbrojené sily Slovenskej republiky, konkrétne 22. mechanizovaný prápor Michalovce a Okresné riaditeľstvo policajného zboru Slovenskej republiky v Michalovciach.

Aktuality 31.03.2020

Služby psychológa v čase pandémie COVID-19

Ambulancia klinickej psychológie Nemocnice Svet zdravia Rimavská Sobota poskytuje svojim klientom a pacientom psychologické služby cez telefón.

Aktuality 30.03.2020

Krv nad zlato alebo tí, od ktorých závisia tisíce ľudských životov

V aktuálnej epidemiologickej situácii posledné dni značne klesol počet darcov krvi a nemocnice preto potrebujú doplniť zásoby tej najvzácnejšej tekutiny.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO